STS
fot. devils.one/Wiki Wójcik

Hit trzeciego tygodnia Ultraligi dla 7more7 Pompa Teamu

Na to spotkanie czekali kibice Alior Bank Ultraligi. W bezpośrednim starciu dwóch wiceliderów 7more7 Pompa Team okazał się lepszy od Komputronik H34T.

7more7 Pompa Team 1:0 Komputronik H34T
Sinmivak
Ornn
Glebo
Wukong
Bruness
Sett
Chris
Lee Sin
Czajek
Syndra
bucu
Orianna
Bullet
Ezreal
Biosun
Aphelios
Pyrka
Karma
xCharm
Yuumi

W poprzednich kolejkach zawodnicy Pompy bardzo często decydowali się od samego początku narzucać swój styl gry, ale tym razem to przeciwnik zaliczył lepszy start. Świetna postawa junglera Komputronik H34T, Krystiana „Chrisa” Dobrzańskiego, dała mu trzy zabójstwa, asystę i lekką kontrolę nad mapą. Strata w liczbie zabójstw nakazywała stronie niebieskiej skupiać się na farmieniu złota i starania się o lepsze przedmioty, a przy nieuwadze przeciwnika zdobywać wieże.

Sporym problemem Komputronik H34T była pasywna postawa przy drużynowych walkach. Pomimo starty w zabójstwach, to Pompa dużo lepiej się organizowała i podejmowała trafniejsze decyzje. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca z każdą minutą zyskiwali pewności siebie i realizowali swoją taktykę. Ekipa Mateusza „Czajka” Czajki w końcu dopięła swego i w trzydziestej pierwszej minucie zniszczyła Nexusa przeciwnika. Bardzo dużo dały bonusy ze zdobytych wcześniej smoków i spore błędy Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i kolegów.

Już po krótkiej chwili w akcji zobaczymy reprezentantów PRIDE i Illuminar Gaming. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

K1ck zaczyna trzeci tydzień Ultraligi od pewnego zwycięstwa

Trzeci tydzień Alior Bank Ultraligi rozpoczął się od spotkania K1ck Neosurf z Gentlemen's Gaming. Po bardzo przekonujące zwycięstwo sięgnęła pierwsza...