STS
fot. twitter.com/agorogue

AGO ROGUE dało solidną lekcję piratesports w Ultralidze

Zwycięska seria AGO ROGUE nie skończy się po pierwszym dniu trzeciego tygodnia Alior Bank Ultraligi. Paweł „Woolite” Pruski i spółka z łatwością pokonali piratesports.

AGO ROGUE 1:0 piratesports logo piratesports
Szygenda
Volibear
sheru
Ornn
Zanzarah
Trundle
adrian
Nidalee
Czekolad
Azir
Kralzer
Corki
Woolite
Ezreal
Miś
Aphelios
Trymbi
Yuumi
iGepard
Lulu

Ostatnie wtorkowe spotkanie zapowiadało się na bardzo szybką rozgrywkę dla AGO ROGUE. W poprzednich kolejkach formacja Pruskiego na tle dużo mocniejszych składów pokazywała niesamowite umiejętności i dużo lepsze przygotowanie taktyczne. Dla piratesports czwarty sezon jest już trzecią edycją, w której organizacja bierze udział, ale tym razem zamiast gwiazd organizacja postawiła na młode talenty, które dopiero zamierzają pokazać się na polskiej scenie.

Starcie z liderem było świetną okazją do tego i początek pokazał, że Piraci mają plan na przeciwnika. Minimalną przeszkodą w początkowym etapie była uciekająca różnica w złocie. Z każdą kolejną minutą ekipa Woolite’a wzmacniała jednak swoja rządy na mapie. W konsekwencji strona czerwona zaczęła oddawać kolejne wieże, później inhibitory, a na końcu Nexusa. Po dwudziestu ośmiu minutach zobaczyliśmy to, czego spodziewali się kibice już dużo wcześniej.

Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej m.in. kompletny harmonogram fazy zasadniczej, aktualną klasyfikację oraz składy wszystkich uczestników.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sprawa ardiisa wyjaśniona – Riot oczyścił Łotysza z zarzutów o cheatowanie

Kilka dni temu przyszłość Ardisa "ardiisa" Svarenieksa stanęła pod znakiem zapytania. Były Łotewski gracz Counter-Strike'a, który obecnie rywalizuje w...