Już dziś rozpocznie się drugi turniej w Call of Duty: Warzone z cyklu Twitch Rivals. Tak jak w przypadku pierwszych zmagań, które odbyły się w marcu tego roku, nie zabraknie w nich polskich streamerów.

Rywalizacja w Twitch Rivals: CoD Warzone Showdown odbędzie się na serwerach publicznych w trybie trzyosobowych składów. Celem każdej z trójek będzie zebranie jak największej liczby punktów podczas czterogodzinnej sesji, z której zaledwie trzy najlepsze rezultaty zostaną zaliczone do ostatecznej klasyfikacji. Łącznie w puli nagród znajdzie się 50 tysięcy dolarów, z których zwycięski zespół zgarnie 6 tysięcy.

CZYTAJ TEŻ:
Powrót battle royale dla czwórek oraz nowy operator już w Call of Duty: Warzone

Na liście uczestników znalazło się miejsce dla trzech w pełni polskich składów. Kapitanem pierwszego z nich będzie Piotr "Miniuwa" Bronszkiewicz, w którym zobaczymy także Mateusza "PAGO" Pągowskiego oraz Katarzynę "Urqueeen" Jajugę. Udział w dzisiejszym turnieju będzie dla ich już drugiem udziałem w Twitch Rivals Warzone, chociaż za pierwszym razem Pągowski był członkiem innej drużyny wraz z Jakubem "Lotharem" Szygulskim. Po raz drugi w rywalizacji zobaczymy także Piotra "izaka" Skowyrskiego oraz Wojciecha "TheMightyWozza" Łozowskiego, których skład uzupełni Mateusz "MOORFEUSZ" Ludwig. Listę Polaków zamyka zespół Tomasza "nitka" Nitki, w którym zobaczymy także Pawła "GrabaGra" Grabowskiego oraz Jacka "Sjerrę" Wachowiaka.

Rywalizacja w Twitch Rivals: COD Warzone Showdown rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu. Mecze będzie można oglądać na kanale Twitch Rivals i na streamach poszczególnych zawodników. Więcej informacji na temat rywalizacji można z kolei znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.