STS
fot. AGO ROGUE

Dobra passa AGO ROGUE trwa. Woolite i spółka miażdżą GG w Ultralidze

AGO ROGUE kontynuuje swoją serię zwycięstw w Alior Bank Ultralidze. W pojedynku otwierającym dzisiejsze zmagania w Mistrzostwach Polski w League of Legends Paweł „Woolite” Pruski i spółka nie dali szans Gentlemen’s Gaming, wygrywając w zaledwie 22 minuty.

Gentlemen’s Gaming 0:1 AGO ROGUE
LeQu
Ornn
Szygenda
Kayle
Diagu
Lee Sin
Zanzarah
Skarner
Chosii
Syndra
Czekolad
Zoe
Dambaj
Ezreal
Woolite
Varus
Blue45ty
Tahm Kench
Trymbi
Thresh

Pierwszą krew po dobrze skoordynowanym ganku na górną aleję przelali jednak Dżentelmeni. Na odpowiedź AGO nie musieliśmy czekać długo, bowiem Nikolai „Zanzarah” Akatov chwilę później zgładził dwóch przeciwników na bocie.

Kolejne minuty to nieustanne pasmo zwycięstw Łotrzyków. Dzięki udanym rotacjom po mapie i świetnej pracy drużynowej gracze akademii Rogue zdobywali kolejne smoki, zabójstwa i wieże. Tak wypracowana przewaga pozwoliła mistrzom Polski na wdarcie się do bazy Gentlemenów i zakończenie rozgrywki bez przymusu podejmowania Nashora.

Dzięki temu zwycięstwu AGO utrzymało pozycję lidera Ultraligi i kontynuuje swoją passę meczów bez porażki. Szansę na utarcie nosa faworytom najbliżsi przeciwnicy Rogue dostaną dopiero w przyszłym tygodniu.

Już za chwilę rozpocznie się kolejne ultraligowe spotkanie. Na Summoner’s Rifcie zameldują się gracze piratesports oraz 7more7 Pompa Team, a ich zmagania będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne zmiany w składzie MAD Lions?

Czyżby w składzie MAD Lions miało dojść do drugiej w tym roku roszady personalnej? Tak twierdzi Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv, według którego n...