STS
fot. devils.one/Wiki Wójcik

Pompa pokonuje Piratów i kończy trzeci tydzień Ultraligi na drugim miejscu

Obchodzący dziś swoje dwudzieste urodziny dżungler 7more7 Pompa Team, Bruno „Bruness” Freund, będzie miał wieczorem dwie okazje do świętowania. Jedną z nich będzie oczywiście wejście w kolejną dekadę życia, a drugą zwycięstwo w Alior Bank Ultralidze w meczu przeciwko piratesports.

7more7 Pompa Team 1:0 piratesports logo piratesports
Sinmivak
Ornn
sheru
Wukong
Bruness
Lee Sin
adrian
Sett
Czajek
LeBlanc
Kralzer
Azir
Bullet
Ezreal
Miś
Kalista
Pyrka
Yuumi
iGepard
Taric

Piraci całkiem nieźle weszli w mecz. Adrian „adrian” Jackowski zdobył dla swojej drużyny Herolda oraz pierwszego smoka, jednak kiedy w końcu doszło do premierowej walki drużynowej, to Pompa wyglądała lepiej. Mimo to, po dziesięciu minutach stan złota obu drużyn wyglądał bardzo podobnie.

Wszystko zmieniło się w 21. minucie. Z pozoru niewinnie wyglądająca walka na midzie przerodziła się niespodziewanie w dziesięcioosobową batalię, w której triumfowali Piraci. Zwycięstwo w teamfighcie błyskawicznie zaowocowało wzięciem przez nich Barona Nashora i nagle Pompa została zepchnięta do defensywy. Mimo to adrian i spółka wciąż nie byli w stanie znacznie zbliżyć się do zakończenia rozgrywki. Rozwiązania nie przyniósł też drugi Baron, który, podobnie jak poprzedni, zasilił szeregi drużyny czerwonej.

Pompa wciąż jednak walczyła i na dobre stanęła na nogi w 31. minucie. Podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca znów zaczęli wygrywać walki drużynowe, a po jednej z nich udało im się nawet zdobyć Duszę Smoka Podniebnego. To wzmocnienie przydało im się w ostatnim grupowym pojedynku, który nastąpił w 37. minucie. Piraci próbowali zastawić pułapkę na swoich rywali, ale przewaga graczy Pompy okazała się za duża. W efekcie to ekipa Brunessa wygrała decydujący teamfight i unicestwiła oponentów, a następnie postawiła kropkę nad i.

Tak zaciętego spotkania przed jego rozpoczęciem nie spodziewał się chyba nikt. Czy kolejne mecze w ramach Ultraligi utrzymają ten poziom? Tego dowiemy się już za chwilę, kiedy w akcji zobaczymy reprezentantów K1ck eSports Club i Illuminar Gaming. Po więcej informacji dotyczących Mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dobra passa AGO ROGUE trwa. Woolite i spółka miażdżą GG w Ultralidze

AGO ROGUE kontynuuje swoją serię zwycięstw w Alior Bank Ultralidze. W pojedynku otwierającym dzisiejsze zmagania w Mistrzostwach Polski w League of Le...