STS
fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

K1ck znów triumfuje! Pukistyle i spółka niszczą Illuminar w Ultralidze

Przedostatni dzisiejszy mecz w ramach Alior Bank Ultraligi zapowiadał się bardzo ciekawie. Z jednej strony mieliśmy finalistów ubiegłego EU Masters i wicemistrzów Polski z K1ck Neosurf, a z drugiej Illuminar Gaming, czyli ekipę, która nie raz potrafiła ostatnio zaskoczyć.

Illuminar Gaming 0:1 K1ck Neosurf
Melonik
Camille
iBo
Ornn
Tabasko
Elise
Shlatan
Graves
Warszi
Galio
Matislaw
Karma
Odi11
Wukong
Pukistyle
Ashe
Czypsy
Senna
Mystiques
Janna

iHG fenomenalnie rozpoczęło mecz. Najpierw dwójkowa akcja Dominika „Melonika” Ślęczki i Marcina „Warsziego” Surały zapewniła drużynie pierwszą krew, a potem doskonałe zanurkowanie w wykonaniu Wojciecha „Tabasko” Kruzy jeszcze powiększyło zdobytą przewagę. Jednak gracze K1ck nie pozostawali dłużni i na ogień odpowiedzieli ogniem. Nie tylko zdobyli oni kilka zabójstw, ale przede wszystkim zgładzili trzy pierwsze smoki.

Akcja gwałtownie przyspieszyła, gdy na mapie pojawił się czwarty dragon. Illuminar musiało podjąć walkę, jednak wyeliminowanie Łukasza „Pukistyle’a” Zygmunciaka okazało się być zadaniem ponad wszelkie siły. Wspierany z dwóch stron przez Karmę i Jannę doświadczony strzelec nie tylko odparł zaciekłe ataki iHG, ale też poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w całej walce drużynowej. Kolejnym krokiem podjętym przez podopiecznych Pawła „delorda” Szabli było zgładzenie Barona Nashora i zmasowane oblężenie niebieskiej bazy. Ta nie ostała się zbyt długo – wystarczyły jedynie dwie minuty i K1ck mogło cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.

Ostatnim dzisiejszym meczem w ramach Ultraligi będzie pojedynek PRIDE z Komputronik H34T. Czy Orłom uda się przełamać niemoc i w końcu zdobędą punkty? Tego dowiemy się już za chwilę, a transmisję z tego spotkania możecie śledzić na antenie Polsat Games oraz platformach twitch.tv i YouTube.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa pokonuje Piratów i kończy trzeci tydzień Ultraligi na drugim miejscu

Obchodzący dziś swoje dwudzieste urodziny dżungler 7more7 Pompa Team, Bruno "Bruness" Freund, będzie miał wieczorem dwie okazje do świętowania. Jedną...