fot. DreamHack/Adela Sznajder

Za nami Twitch Rivals w CoD: Warzone. Polacy poza czołówką

Wczoraj wieczorem odbyła się rywalizacja w europejskiej części Twitch Rivals: CoD Warzone Showdown. W odróżnieniu od pierwszego organizowanego przez platformę streamingową turnieju w Warzone’a, który odbył się w marcu, tym razem nie zobaczyliśmy większych sukcesów ze strony Polaków.

W turnieju, który został rozegrany w trybie Pubstomp na serwerach publicznych, najbliżej czołówki zaklasyfikował się zespół Piotra „Miniuwy” Bronszkiewicza. Drużyna, w której składzie znalazła się także Katarzyna „Urqueeen” Jajuga oraz Mateusz „PAGO” Pągowski, zaliczyła na swoim koncie zwycięstwo z 30 zabójstwami oraz dwa drugie miejsca, odpowiednio z 38 i 31 eliminacjami. Zdobyte w tych grach punkty wystarczyły jednak tylko na czternastą lokatę, za którą otrzymają oni łącznie 750 dolarów.

Z kolei nieznacznie słabiej spisała się drużyna Wojciecha „TheMightyWozza” Łozowskiego, Piotra „izaka” Skowyrskiego oraz Mateusza „MOORFEUSZA” Ludwiga. Skład ten zgarnął podczas swojej sesji dwie wygrane, odpowiednio z 34 i 29 zabójstwami, oraz trzecie miejsce z 24 eliminacjami, co przełożyło się na 18. lokatę oraz 600 dolarów nagrody pieniężnej. Z kolei z jednym zwycięstwem rywalizacje zakończył ostatni polski skład, w którym znaleźli się Tomasz „nitek” Nitka, Paweł „GrabaGra” Grabowski oraz Jacek „Sjerra” Wachowiak. Dzięki temu zajęli oni 24. lokatę, za którą zespół podzieli między sobą 450 dolarów.

Najlepiej w europejskim Twitch Rivals: COD Warzone Showdown spisał się rosyjski skład Dmitryja „Recrenta” Osintseva, który zaliczył na swoim koncie zwycięstwa z odpowiednio 74, 70 i 68 eliminacjami. Za nimi rywalizację zakończyły zespoły prowadzone przez tureckiego Cema „Mithraina” Karakoça oraz niemieckiego streamera KayzahaR.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy stają do walki w finałach PUBG Continental Series 1

Ruszają finały PUBG Continental Series 1, czyli drugiego z trzech planowanych przez PUBG Corporation turniejów regionalnych. Szesnaście najlepszych ze...