STS
fot. ESL/Stephanie Lindgren

Av3k odpoczywa, inni grają. Przed nami piąta kolejka Quake Pro League

Po kilku dniach przerwy powraca Quake Pro League Stage 4. Co prawda dziś Macieja „Avka” Krzykowskiego nie zobaczymy, ale nie oznacza to, że będziemy się nudzić – przed nami bowiem pojedynki z udziałem całej ligowej czołówki, która zapewne czołówką chciałaby pozostać.

Oczy kibiców prawdopodobnie będą zwrócone w kierunku lidera Pro Ligi, Shane’a „raphy” Hendrixsona. Reprezentant Teamu Liquid w czwartym etapie rozegrał dotychczas tylko jeden mecz, ale mimo to utrzymał prowadzenie w tabeli ze sporą przewagą nad resztą stawki. Naprzeciwko Amerykanina stanie Greg „cha1n” Bouevitch, który w ostatnich tygodniach prezentował dość nierówną formę. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Marcela „k1llsena” Paula oraz Antona „Coollera” Singova, bo oni też nie mogą ustabilizować formy. Mimo to Niemiec i Rosjanin w większości przypadków byliby uznawani za faworytów rozgrywanych przez siebie starć, problem w tym, że tym razem… zmierzą się ze sobą bezpośrednio. Warto będzie również śledzić poczynania Adriána „RAISY’EGO” Birgány’ego i Tima „DaHanGa” Fogarty’ego, którym przyjdzie podjąć teoretycznie niżej notowanych od siebie rywali.

Harmonogram piątej kolejki prezentuje się następująco:

28 czerwca
16:00 cnz vs RAISY BO3
17:00 nosfa vs Effortless BO3
18:00 dramiS vs GNiK BO3
19:00 cYpheR vs toxjq BO3
20:00 DaHanG vs dooi BO3
21:00 vengeurR vs baSe BO3
22:00 k1llsen vs Cooller BO3
23:00 cha1n vs rapha BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zamulek

Wrzucał zdjęcie w koszulce PRIDE, a zagra w Komputroniku H34T

W szeregach Komputroniku H34T doszło do rotacji. Z trzecią drużyną Alior Bank Ultraligi pożegnał się bowiem Patryk "Biosun" Kołkiewicz, którego miejsc...