fot. ESL/Carlton Beener

TSM niepokonany. WARDELL i spółka wygrywają T1 x Nerd Street Gamers Showdown

Trwa cykl VALORANT IGNITION SERIES – tym razem rozegrano T1 x Nerd Street Gamers Showdown, turniej przygotowany z myślą o formacjach z Ameryki Północnej. Po trzech dniach rywalizacji finalnie ręce w górę w geście triumfu wznieść mogli reprezentanci TSM-u, którzy nie doznali ani jednej porażki.

Matthew „Wardell” Yu i jego koledzy już w fazie grupowej pokazali, że interesuje ich tylko pierwsze miejsce. Podczas żadnego z trzech spotkań nie stracili oni bowiem nawet mapy, ogrywając m.in. Immortals. Podobnym wyczynem, tj. trzema wygranymi 2:0, pochwalić się mogło tylko Sentinels, ale finalnie nie miało to znaczenia, bo drużyna Jaya „sinatry” Wona bardzo szybko pożegnała się z play-offami, przegrywając najpierw ze wspomnianymi już Nieśmiertelnymi, a potem również z FaZe Clanem.

Z kolei TSM fazę pucharową zaczął od lekkich męczarni z miksowym together we are terrific, które ostatecznie i tak pokonał 2:1. Potem wyższość podopiecznych Taylora „Tailoreda” Broomalla uznały również FaZe oraz T1, dzięki czemu awansowali oni do wielkiego finału. W nim natomiast ponownie przyszło im zmierzyć się z ekipą Braxtona „braxa” Pierce’a. I tym razem gładko ją rozgromili, wygrywając zarówno na Haven, jak i Ascent. Spora w tym zasługa Wardella, który został nagrodzony przez serwis THESPIKE tytułem MVP całej imprezy.

Końcowa klasyfikacja oraz podział puli nagród T1 x Nerd Street Gamers Showdown prezentują się następująco:

1. TSM 25 000 $
2. T1 15 000 $
3. Immortals 5 000 $
4. FaZe Clan 5 000 $
5-6. 100 Thieves, Sentinels
7-8. Gen.G Esports, together we are terrific
9-12. Cloud9, Code7, Mixup, Spot Up
13-16. Charlotte Phoenix, Echo 8, Team Ninja, Prospects
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trudna przeprawa Na`Vi w drugim tygodniu European League

Natus Vincere zaczęło swoją przygodę z European League Season 1 od dwóch remisów. Jednakże w tym tygodniu Szymon "Saves" Kamieniak i jego koledzy będą...