Już dziś wracają rozgrywki drugiej dywizji Alior Bank Ultraligi! Po ubiegłotygodniowych pojedynkach sytuacja w tabeli nieco się wyklarowała, ale wciąż otacza nas wiele niewiadomych. Niestety, na kluczowe dla kształtu tabeli rozwiązania przyjdzie nam jeszcze chwile poczekać, bo w dzisiejszych spotkaniach ekipy z górnej części tabeli stawią czoła tym znajdującym się znacznie niżej.

Trzecia kolejka rozpocznie się już o godzinie 17:00 od trzech równolegle odbywających się meczów. Team ESCA Gaming zmierzy się z Gentlemen's Academy, soon to be named stawi czoła H34T Young Flames, a 7more7 Pompa Team Academy podejmie devils.one.

Godzinę później znów będziemy mieli okazję oglądać Pompę, której rywalem tym razem będzie PRIDE. Orły po nieudanym początku sezonu bardzo potrzebują punktów, lecz chyba nie będzie im dane zdobyć ich w starciu z drużyną Sergiusza "Nitrozyniaka" Górskiego, która jak na razie potknęła się tylko raz.

Dzień meczowy zakończą spotkania zaczynające się o 19:00. Chaotyczny styl Gentlemen's spotka się z równie nieskoordynowanym LoL-em prezentowanym przez H34T, a bardzo niestabilne Orły spróbują postraszyć ESCĘ, która nie lubi, kiedy ktoś zbyt mocno na nią naciska. Mimo to, o niespodziankę będzie bardzo trudno i istnieje spore ryzyko, że trzecia kolejka drugiej dywizji Ultraligi będzie niezwykle jednostronnym widowiskiem.

Oto harmonogram dzisiejszych spotkań:

29 czerwca
17:00 Team ESCA Gaming vs Gentlemen's Academy BO1
17:00 soon to be named vs H34T Young Flames BO1
17:00 7more7 Pompa Team Academy vs devils.one BO1
18:00 7more7 Pompa Team Academy vs PRIDE Academy BO1
19:00 PRIDE Academy vs Team ESCA Gaming BO1
19:00 Gentlemen's Academy vs H34T Young Flames BO1

Prawa do transmisji drugiej dywizji Ultraligi są otwarte, każdy więc może spróbować swoich sił w komentowaniu rozgrywek. Swoje transmisje dziś prowadzić będą m.in.: Liga Grimorr, AstroBoyz czy Studio Live. Szczegółowe informacje na temat drugiej dywizji Ultraligi znajdziecie w naszej relacji: