fot. Ekstraklasa Games

Wracają rozgrywki Ekstraklasa Games w FIFA 20, ale tylko online

Po kilku miesiącach przerwy powraca wiosenna runda Ekstraklasa Games w FIFA 20. Pandemia koronawirusa skłoniła jednak organizatorów do zmiany formy rywalizacji, która w całości została przeniesiona do internetu.

Z powodu decyzji podjętej przez Electronic Arts do przerwania zmagań doszło w marcu, jeszcze podczas turniejów eliminacyjnych, w efekcie czego cztery kluby nie zdążyły wyłonić swoich reprezentantów. Ale nic straconego, bo okazja ku temu nadarzy się już niedługo. Konkretnie 1 i 2 lipca, bo to właśnie wtedy wyłonieni zostaną gracze, którzy przywdziewać będą barwy Lechii Gdańsk, ŁKS-u Łódź, Jagiellonii Białystok oraz Piasta Gliwice.

Dwa dni później, tj. 4 i 5 lipca, online odbędą się finały rundy wiosennej Ekstraklasa Games, które oglądać będzie można na stronie Media Expert. Natomiast 11 i 12 lipca, także w internecie, zorganizowane zostaną finały całego sezonu. Udział w nich weźmie osiem klubów, które w klasyfikacji generalnej po dwóch rundach zajmować będą najwyższe miejsce. Ich przedstawiciele mierzyć się ze sobą będą zarówno na PlayStation 4, jak i Xboksie One, co transmitowane będzie na kanale Polsat Games.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Gambit P1noy

Niespodzianki nie ma – G2 sięga po pomoc na czwartą kolejkę LEC z ławki rezerwowych

Tuż po zakończeniu trzeciego tygodnia League of Legends European Championship Luka "Perkz" Perković ogłosił, że nie zagra w kolejnej rundzie zmagań. O...