STS
fot. AGO ROGUE

Nie ma mocnych na AGO ROGUE! Pompa zmiażdżona w Ultralidze

Czwarty tydzień Alior Bank Ultraligi rozpoczął się w najlepszy możliwy sposób. Nie dość, że rozgrywki zainaugurowały dwa wyśmienite zespoły, AGO ROGUE i 7more7 Pompa Team, to jeszcze sama gra była pięknym pokazem umiejętności. Koniec końców po siódmy triumf w tym sezonie sięgnęła ekipa Pawła „Woolite’a” Pruskiego, która wciąż czeka na swojego pierwszego pogromcę. AGO ROGUE […]

Czwarty tydzień Alior Bank Ultraligi rozpoczął się w najlepszy możliwy sposób. Nie dość, że rozgrywki zainaugurowały dwa wyśmienite zespoły, AGO ROGUE i 7more7 Pompa Team, to jeszcze sama gra była pięknym pokazem umiejętności. Koniec końców po siódmy triumf w tym sezonie sięgnęła ekipa Pawła „Woolite’a” Pruskiego, która wciąż czeka na swojego pierwszego pogromcę.

AGO ROGUE 1:0 7more7 Pompa Team
Szygenda
Malphite
Sinmivak
Vladimir
Zanzarah
Trundle
Bruness
Wukong
Czekolad
Azir
Czajek
Orianna
Woolite
Senna
Bullet
Ashe
Trymbi
Braum
Pyrka
Nautilus

Lepiej w mecz weszli zawodnicy AGO, którzy dzięki dobrej grze Nikolaya „Zanzaraha” Akatova znaleźli kilka początkowych zabójstw. Pompa oddała mistrzom Polski pole, a jej celem było przeczekanie do późniejszych etapów rozgrywki, kiedy mocno teamfightująca kompozycja mogła wybrzmieć najmocniej.

To jednak nie było jej dane. Łotrzyki świetnie wykorzystały otrzymaną przestrzeń i brały z mapy, co tylko im się podobało. Wieże, smoki, nawet sam Baron, wszystkie zasoby trafiały do kieszeni zawodników AGO ROGUE. W dodatku w 28. minucie wzmocnili się oni Duszą Smoka Piekielnego i wtedy ich rywale wiedzieli, że to koniec. Wystarczyło jedno zmasowane oblężenie i w 32. minucie obrońcy tytułu po raz kolejny triumfowali.

Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Alexeya „Sharkza” Tarandy podtrzymali swoją serię meczów bez porażki w czwartym sezonie Ultraligi. Z kolei dla Pompy wynik dzisiejszego spotkania oznacza, że dystans między nią a K1ck Neosurf i Komputronik H34T nie zwiększył się. Oba wspomniane zespoły zagrają dziś ze sobą bezpośredni mecz, co oznacza, iż któryś z nich zrówna się w tabeli właśnie z PT.

Już za chwilę rozpocznie się kolejne ultraligowe spotkanie. Na Summoner’s Rifcie zameldują się gracze Gentlemen’s Gaming oraz PRIDE, a ich zmagania będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

The change is now – już 8 lipca eksperci wypowiedzą się na temat kondycji branży gamingowej

Esport Gaming Forum 2020 – The change is now to tytuł zbliżającej się konferencji online, która podejmie tematykę aktualnych przemian w branży esporto...