STS
fot. Polsat Games

Piraci gorsi od Illuminar Gaming na koniec wtorku z Ultraligą

Pewne siebie w mediach społecznościowych piratesports znowu nie może odnaleźć się na Summoner’s Rifcie. Drużyna Dawida „sheru” Wojewody przegrała swoje szóste spotkanie w ramach czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi. Illuminar Gaming 1:0 piratesports Melonik Renekton sheru Malphite Tabasko Volibear adrian Graves Warszi LeBlanc Kralzer Azir  Odi11 Ezreal Miś Kalista Czypsy Yuumi iGepard Nautilus Ostatnie wtorkowe […]

Pewne siebie w mediach społecznościowych piratesports znowu nie może odnaleźć się na Summoner’s Rifcie. Drużyna Dawida „sheru” Wojewody przegrała swoje szóste spotkanie w ramach czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi.

Illuminar Gaming 1:0 piratesports logo piratesports
Melonik
Renekton
sheru
Malphite
Tabasko
Volibear
adrian
Graves
Warszi
LeBlanc
Kralzer
Azir
 Odi11
Ezreal
Miś
Kalista
Czypsy
Yuumi
iGepard
Nautilus

Ostatnie wtorkowe spotkanie od samego początku obfitowało w akcje na mapie. Najpierw na górnej alejce złapany został sheru, a w odpowiedzi drużyna czerwona pozbawiła życia Kacpra „Czypsy’ego” Zaparuchę oraz zgarnęła smoka. To tylko napędziło rywala, który nastawiony był na zdobycz dużej liczby zabójstw i przez to nie bał się atakować. Spora w tym zasługa aktywnego Volibeara kontrolowanego przez Wojciecha „Tabasko” Kruzę.

W kolejnych minutach spotkanie nieco wyhamowało, jeżeli chodzi o walki, ponieważ Illuminar Gaming i piratesports zdecydowały się skupić na obiektach na mapie, przepychając na zmianę górną, środkową i dolną alejkę. W okolicach dwudziestej minuty Piraci mieli przewagę dwóch zabójstw, ale remisowali w zdobytych wieżach i przegrywali w ilości posiadanego złota. Te statystyki obrazowały bardzo wyrównany przebieg meczu.

Bardzo często w takich rywalizacjach o rozstrzygnięciu decyduje jeden błąd. W tym przypadku możemy powiedzieć, że sheru z kolegami nie trafili z decyzją podejścia pod Nashora, który ich mocno poobijał i umożliwił przeciwnikowi postawienie kropkę nad i. Zgarnięte przez Illuminar wzmocnienie pomogło ekipie Tabasko przejąć w pełni kontrolę nad mapę, ale dzielnie broniący się Piraci odpierali ataki. W czterdziestej minucie siła czwartej drużyny poprzedniego sezonu była już zbyt mocna i obóz czerwony musiał skapitulować.

To koniec wtorkowych meczów Alior Bank Ultraligi. Najlepsze drużyny wracają do akcji już jutro o 17:30, a na początek zobaczymy 7more7 Pompa Team i Illuminar Gaming. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zamulek

To jest H34T! Zamulek i spółka lepsi od K1ck w Ultralidze

Nowy zawodnik w składzie Komputronik H34T przyniósł szczęście swoje drużynie. W trzecim wtorkowym meczu Alior Bank Ultraligi drużyna Dominika "Zamulka...