STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Trudna przeprawa Na`Vi w drugim tygodniu European League

Natus Vincere zaczęło swoją przygodę z European League Season 1 od dwóch remisów. Jednakże w tym tygodniu Szymon „Saves” Kamieniak i jego koledzy będą mieć dwie kolejne szanse na to, by sięgnąć wreszcie po komplet punktów i poprawić swoją pozycję w tabeli. W poniedziałek jednak zespół Polaka czeka naprawdę ciężka przeprawa. Naprzeciwko Na`Vi stanie bowiem […]

Natus Vincere zaczęło swoją przygodę z European League Season 1 od dwóch remisów. Jednakże w tym tygodniu Szymon „Saves” Kamieniak i jego koledzy będą mieć dwie kolejne szanse na to, by sięgnąć wreszcie po komplet punktów i poprawić swoją pozycję w tabeli.

W poniedziałek jednak zespół Polaka czeka naprawdę ciężka przeprawa. Naprzeciwko Na`Vi stanie bowiem Rogue, czyli obrońca tytułu. Co prawda podopieczni amerykańskiej organizacji zdążyli już ponieść pierwszą porażkę, ale nie zmienia to faktu, że nadal uchodzą za jednego z faworyta całych rozgrywek. Co gorsza, dwa dni później Saves i spółka wcale nie będą mieć łatwiej, bo kolejną przeszkodą na ich drodze będzie Team Empire. Złożony z czterech Rosjan i Estończyka zespół ostatni sezon europejskich rozgrywek zakończył na najniższym stopniu podium, dwukrotnie pokonując wówczas graczy Natus Vincere.

Harmonogram drugiego tygodnia prezentuje się następująco:

29 czerwca
18:00 Chaos Esports Club vs Virtus.pro BO1
19:00 G2 Esports vs Team Empire BO1
20:00 Team Secret vs BDS Esport BO1
21:00 Natus Vincere vs Rogue BO1
22:00 Tempra Esports vs Team Vitality BO1
1 lipca
18:00 Team Empire vs Natus Vincere BO1
19:00 Virtus.pro vs Team Vitality BO1
20:00 BDS Esport vs G2 Esports BO1
21:00 Rogue vs Chaos Esports Club BO1
22:00 Tempra Esports vs Team Secret BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Pierwszy etap European League Season 1 potrwa do sierpnia 2020 roku, zaś cztery najlepsze zespoły zapewnią sobie awans do europejskiej dywizji Six August 2020 Major.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lepszy rydz niż nic, czyli poniedziałkowe mecze Polaków w CS:GO

Dzięki udanej kampanii w 33. sezonie ESEA Mountain Dew League x-kom AGO oraz Sprout oficjalnie wciąż mogą wystąpić w kolejnej odsłonie ESL Pro League....