STS
fot. ESL/Kelly Kline

Illuminar Gaming znów ogrywa Pompa Team w rodzimym LoL-owym klasyku!

Takiego rozpoczęcia kolejnego dnia Alior Bank Ultraligi oczekiwali kibice. Po niesamowitych emocjach Illuminar Gaming pokonało 7more7 Pompa Team i zbliżyło się do czołówki ligi.

Illuminar Gaming 1:0 7more7 Pompa Team
Melonik
Gnar
Sinmivak
Volibear
Tabasko
Olaf
Bruness
Trundle
Warszi
Zoe
Czajek
Lulu
 Odi11
Sivir
Bullet
Ezreal
Czypsy
Karma
Pyrka
Thresh

Pierwsze środowe spotkanie zaczęło się nieco inaczej niż większość gier, ponieważ Illuminar zdecydowało się w pierwszej akcji przejąć niebieskie wzmocnienie swojego przeciwnika. To nieco zamieszało sytuację na Summoner’s Rifcie, ale nie wpłynęło negatywnie na postawę Bruno „Brunessa” Freunda, a wręcz przeciwnie, bowiem kontrolowany przez niego Trundle całkiem skutecznie atakował dolną alejkę. To właśnie tam polała się pierwsza krew, a ofiarą został Kacper „Czypsy” Zaparucha. Chwilę później martwy był także jego kolega z linii, Adrian „Odi11” Kruk.

W okolicach szesnastej minuty byliśmy świadkami sporych emocji na górnej alejce. Illuminar po stracie górnej wieży zdecydowało się wyprowadzić wspólny atak, ale ogromna wytrzymałość po stronie Pompa Teamu obróciła obronę w natarcie, które zakończyło się dwoma zabójstwami i tylko jedną stratą. Z każdą minutą ekipa Wojciecha „Tabasko” Kruzy zyskiwała jednak na sile i była w stanie przeciwstawić się rywalowi. Lepsze zachowanie w walkach na środkowej alejce pozwoliło czwartej drużynie trzeciego sezonu przejąć kontrolę nad mapą i zbudować przewagę finansową. Ogromne znaczenie miał Nashor zdobyty w dwudziestej dziewiątej minucie. Chwilę później atak iHG zakończył się kapitulacją czerwonego Nexusa.

Już za moment w akcji zobaczymy graczy Gentlemen’s Gaming i piratesports. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Arcane Wave zaprezentowało nowego szkoleniowca

Poszukiwania nowego trenera w Arcane Wave zakończone. Dziś potwierdzono bowiem doniesienia Esportmanii z połowy czerwca – za wyniki podległego Illumin...