STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Gentlemen’s Gaming ogrywa piratesports i stawia ważny krok w kierunku play-offów Ultraligi

Starcie w dolnej części tabeli Alior Bank Ultraligi pomiędzy piratesports i Gentlemen’s Gaming zakończyło się zwycięstwem ekipy Damiana „Dambaja” Bajora.

piratesports piratesports logo 0:1 Gentlemen’s Gaming
sheru
Karma
LeQu
Camille
adrian
Sett
Diagu
Trundle
Kralzer
Azir
Chosii
Orianna
Miś
Ezreal
Dambaj
Aphelios
iGepard
Nautilus
Blue45ty
Thresh

W początkowych etapach rozgrywki na Summoner’s Rifcie dużo aktywniejsza była ekipa czerwona, ale to rywal zdobył pierwszą krew na Kamilu „Chosiim” Chosie. Kilka chwil później Gentlemen’s Gaming doprowadziło do wyrównania w zabójstwach, ale radość nie trwała zbyt długo, bowiem to Piraci prezentowali się lepiej, a dowodem na to były dwa zabójstwa Michała „Misia” Kopacza na dolnej alejce, a także zgarnięty Ognisty Smok. Niedługo później niebieski zespół cieszył się z kolejnych dwóch neutralizacji, również zdobytych na dolnej części mapy.

W okolicach piętnastej minuty piratesports prowadziło nie tylko w liczbie zabójstw, ale i w liczbie zniszczonych wież oraz w zdobytym złocie. Jeden błąd ARR w postaci złego ustawienia się przy walce drużynowej zakończył się małym zwycięstwem GG, które zainkasowało trochę funduszy dzięki dwóm zabójstwom i smokowi, ale nie zatrzymało agresji Piratów. W środę ekipa Kopacza była  jednak wyjątkowo życzliwa. W sytuacji prostej do wykończenia strona niebieska nie dopilnowała Nashora i to Witold „Diagu” Nypel zadał mu ostateczny cios. To odmieniło obraz spotkania, bowiem dzięki wzmocnieniu Dżentelmeni decydowali o ruchach na Summoner’s Rifcie.

Ogromne znaczenie miał kolejny Baron, który tym razem trafił na konto zespołu Misia. Piraci wykorzystali go do przepchnięcia wszystkich trzech alejek i niewiele zabrakło, a zniszczony byłby Nexus Gentlemen’s Gaming, ale ostatnia drużynowa walka zakończyła się sukcesem aktualnie szóstej drużyny czwartego sezonu. Emocjonujące trzydzieści dziewięć minut przybliżyło formację Chosiiego do fazy pucharowej, a Piratów pozostawiło na przedostatniej pozycji.

To nie koniec emocji z Ultraligą na dziś. Już za moment rozpocznie się mecz AGO ROGUE i Komputronik H34T. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO przedłuża kontrakt z lemanem. "Konsekwentnie realizujemy wizję budowy szerokiej kadry"

W połowie czerwca x-kom AGO ogłosiło przedłużenie kontraktu z Patrykiem “Sidneyem” Korabem, a dziś manewr ten powtórzono, choć z udziałem innego gracz...