Po kilku dniach przerwy powraca Absolute Masters, czyli rozgrywki VALORANTA organizowane przez Absolute Legends. Piszemy o tym nie bez powodu, bowiem dziś o kolejne zwycięstwo powalczą niepokonane dotychczas Fordon Boars, przed którymi pojedynek 1/8 finału.

Fordon Boars vs InetGamers
18:00 (BO3)

Zespół Piotra "izaka" Skowyrskiego i Sebastiana "NEEXA" Treli nie miał większych problemów z wygraniem swojej grupy, okupując to utratą zaledwie jednej mapy. Nic więc dziwnego, że to właśnie polska piątka uchodzić będzie za faworyta czwartkowego pojedynku, w którym przyjdzie jej zmierzyć się z InetGamers. Francusko-belgijski skład, którego członkiem jest m.in. znany z Teamu LDLC Rodolphe "roden" Bianco, ma za sobą nie dwa, a aż trzy mecze i zdążył już doznać goryczy porażki. To właśnie przez nią awans do play-offów zagwarantował on sobie dopiero w ostatniej serii starć, ogrywając 2:1 Absolute Legends Blue.

Mecz pomiędzy Fordon Boars a InetGamers rozpocznie się o godzinie 18:00. Obejrzeć go wraz z angielskim komentarzem będzie można na oficjalnym kanale Absolute Legends na Twitchu. Po więcej informacji na temat Absolute Masters zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.