fot. Ubisoft Polska

Przychodzi wicelider do lidera, czyli rusza szósta kolejka Polish Masters w Rainbow Six

Po ponad miesiącu rywalizacji w Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege fotel lidera zajmuje TEETRES SLAVGENT, które wypracowało sobie trzy punkty przewagi nad grupą pościgową. Nie jest to zaliczka duża, ale dziś może się powiększyć.

Ekipa w szóstej kolejce rozgrywek podejmie bowiem XPG Invicta, czyli jednego ze swoich najgroźniejszych konkurentów w walce o mistrzowski tytuł. I bez wątpienia gracze SLAVGENT nie mogli wymarzyć sobie lepszego momentu na to spotkanie, bo Mateusz „Sovvy” Walczak i spółka wpadli ostatnimi czasy w delikatny dołek, czego efektem były dwie porażki z rzędu – najpierw z PRIDE, a potem z devils.one. A skoro o tych dwóch drużynach mowa, to warto wspomnieć, że i przed nimi kolejne wyzwania, by przebić się do górnej połowy tabeli. Popularne Orły mierzyć się będą z Actiną PACT, podczas gdy Diabły zagrają z Izako Boars. Na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie czeka natomiast Hummingbirds, które tym razem spróbuje szczęścia podczas potyczki z AVEZ Esport.

Czwartkowy harmonogram Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege prezentuje się następująco:

2 lipca
19:00 devils.one vs Izako Boars BO1
20:00 PRIDE vs Actina PACT BO1
21:00 XPG Invicta vs TEETRES SLAVGENT BO1
22:00 AVEZ Esport vs Hummingbirds BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu oraz na antenie Polsat Games. Polish Masters 2020 potrwa do 27 sierpnia i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ZOWIE FK-B i ZA-B – czarne, matowe esportowe myszki z czujnikiem 3360

BenQ przedstawia zaktualizowane dwie serie myszek ZOWIE FK-B i ZA-B z matową, czarną powłoką i czujnikiem 3360. Nowe myszki FK i ZA mają symetryczny...