fot. AS Roma Esports

Reprezentacja Polski w FIFĘ 20 zaproszona do PLAY x UNITE

Od ostatniego spotkania Reprezentacji Polski w piłce nożnej minęło już ponad pół roku, ale na całe szczęście piłkarskie emocje dostarcza także wirtualna narodowa drużyna. Po serii towarzyskich konfrontacji przyszedł czas na PLAY x UNITE 2020, do którego Biało-Czerwoni otrzymali zaproszenie.

W internetowej rywalizacji przyjdzie nam oglądać osiem narodów podzielonych na dwa koszyki. Tradycyjnie rozegrane zostaną po dwa spotkania między każdym krajem, po jednym na każdą platform – Xbox i PlayStation. Suma wyników obu rywalizacji wyłoni zwycięzcę. Stawką w każdej grupie będzie zajęcie pierwszego miejsca, które zagwarantuje udział w wielkim finale. Faza zasadnicza wystartuje 6 lipca i potrwa do 7 lipca, natomiast decydujące spotkanie PLAY x UNITE 2020 zaplanowane jest na dzień kolejny, czyli środę 8 lipca.

W składzie Reprezentacji Polski zobaczymy Damiana ”damie” Augustyniaka, Miłosza „milosza93” Bogdanowskiego, Gracjana „elpolako” Gołębiewskiego i Kacpra „Furmana” Furmanka. Zadanie przed rodakami nie będzie proste, bo trafili do grupy A i zmierzą się z Anglikami, Niemcami i Szwajcarami. Wiemy już, że w pierwszym zespole zobaczymy Donovana „Tekkza” Hunta z Fnatic i Toma „Toma” Leese, a naszych zachodnich sąsiadów reprezentować będą Umut „Umut” Gültekin oraz Michael „MegaBit” Bittner. Pod znakiem zapytania stoi skład Szwajcarów.

Transmisja ze spotkań PLAY x UNITE 2020 odbędzie się na facebookowym profilu Łączy nas eFutbol.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przychodzi wicelider do lidera, czyli rusza szósta kolejka Polish Masters w Rainbow Six

Po ponad miesiącu rywalizacji w Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege fotel lidera zajmuje TEETRES SLAVGENT, które wypracowało sobie trzy punkty pr...