Nie liczcie na to, że w sobotę ominą was mecze polskich zawodników w Counter-Strike: Global Offensive. Dziś na serwerze zameldują się Paweł "dycha" Dycha i Michał "snatchie" Rudzki ze Sprout, Jastrzębie z x-komu AGO, a także Mateusz "mantuu" Wilczewski z OG. O co powalczą nasi rodacy?

Jako pierwsi do gry staną zawodnicy niemieckiej organizacji, a ich rywalem będzie Nemiga Gaming. Sprout z zawodnikami ze wschodu Europy zagrają w ramach Hellcase Cup 8, a dokładniej rzecz ujmując – w finale górnej części drabinki. Analizując ostatnią formę obu zespołów, a także wyniki ostatnich bezpośrednich starć, można bardzo szybko dojść do wniosku, że wyraźnym faworytem będzie ekipa dwóch Polaków. Zaledwie kilka dni temu Sprout mierzyło się przecież z Nemigą w finale ESEA MDL i wyraźnie lepsza była ekipa dychy oraz snatchiego. Można zatem zakładać, że dziś będzie podobnie.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


Wieczór przyniesie kolejne zmagania w CS:GO. Najpierw, o 18:00, ruszy pojedynek z udziałem OG. Formacja mantuu wczoraj 2:1 pokonała Heroic i dziś zawalczy z BIG. Stawka meczu jest niebagatelna, bo gra toczyć się będzie o finał europejskiej edycji cs_summit 6. Z jednej strony mamy świetnie spisującą ostatnio drużynę İsmailcana "XANTARESA" Dörtkardeşa, z drugiej natomiast potrafiące sprawić niespodziankę OG. Może być naprawdę ciekawie!

Sobotnią wisienką na torcie będzie natomiast starcie AGO w play-offach pierwszego tygodnia Eden Arena: Malta Vibes. Wczoraj po całym dniu rywalizacji Miłosz "mhL" Knasiak i jego kompani awansowali do kolejnego etapu, a dziś wieczorem czeka ich starcie z forZe. Zwycięzca tej potyczki zapewni sobie miejsce w półfinale i część z puli nagród wynoszącej 40 000 dolarów.

Harmonogram sobotnich spotkań CS:GO przedstawia sie następująco:

4 lipca
13:00 Sprout vs Nemiga Gaming BO3 transmisja
18:00 OG vs BIG BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs forZe BO3 transmisja
(Kliknij "vs" wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)