fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Otwarte kwalifikacje nie były koszmarem. paTiTek i jego G2 zagrają w turnieju VALORANTA od Vitality

Esportowa strona VALORANTA zaczyna się rozkręcać na dobre. W przyszłym tygodniu osiem europejskich składów zawalczy w Vitality European Open, czyli zawodach będących częścią cyklu Ignition Series. Dzisiaj poznaliśmy komplet jego uczestników.

Otwarte kwalifikacje do zmagań organizowanych przez Team Vitality były przeprowadzane w drabince pojedynczej eliminacji, a udział w nich wzięło aż 256 drużyn. Po pięciu rundach rywalizacji wszystko było już jasne i mamy bardzo dobre wieści dla polskich kibiców – do turnieju głównego dostało się G2 Esports, które od niedawna reprezentuje Patryk „paTiTek” Fabrowski. Ekipa naszego rodaka w decydującym o awansie meczu zostawiła w pokonanym polu brytyjski team cotch wynikiem 2:0. Na czas kwalifikacji skład Fabrowskiego wspierał David „davidp” Prins, który podobnie jak etatowi zawodnicy G2 przebranżowił się z CS:GO na najnowsze dziecko Riot Games.

CZYTAJ TEŻ:
Zespół paTiTka prawie w komplecie. G2 prezentuje czwartego zawodnika VALORANTA

Kto oprócz przedstawicieli organizacji Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza zakończył eliminacje z podniesioną głową? Na liście szczęśliwców mamy na przykład wschodnioeuropejskie PartyParrots na czele z legendą HellRaisers, Kirillem „ANGE1em” Karasiowem, czy piątkę wystawioną przez agencję Prodigy zasilaną przez dwóch członków Ninjas in Pyjamas – Nielsa „luckeRRRa” Jasieka oraz Emira „rhyme’a” Muminovica.

Poniżej prezentujemy całą stawkę Vitality European Open:

  • Apexis (RAZORCONEE – Maxic – TARDUU – Flash – Bacyx)
  • bonk (bonkar – Yacine – sayf – melonhead – ziz)
  • breadHUNTERS (m1tez – Toronto – AsLanMashadoW – aimDLL – qRaxs)
  • FABRIKEN (LATEKS – Meddo – Zyppan – Leodeddz – ShadoW)
  • G2 Esports (mixwell – paTiTek – pyth – ardiis – davidp)
  • need more DM (Tigene – FoDa – bzt – crazyd33R – Barcode)
  • PartyParrots (ANGE1 – Shao – Art1st – dinkzj – 7ssk7)
  • Prodigy (HyP – rhyme – luckeRRR – pAura – Turko)

Vitality European Open ruszy w nadchodzący piątek i będzie dostarczało emocji aż do niedzieli. Uczestnicy będą ostrzyli sobie zęby na nagrody z łącznej puli 15 tysięcy euro, z czego lwia część w postaci 10 tysięcy trafi do zwycięzców.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znowu to zrobili! Zawodnicy BIG wygrywają europejskie cs_summit 6

Trwa piękny sen BIG. Podopieczni niemieckiej organizacji, którzy dopiero co mogli świętować triumf podczas DreamHack Masters Spring, odnieśli kolejny...