STS
fot. K1ck eSports Club/Aleksandra Dorociak

K1ck zaczyna piąty tydzień Ultraligi od zwycięstwa z Gentlemen’s Gaming

Piąty tydzień czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi rozpoczął się z wysokiego C. Walczące o fazę pucharową Gentlemen’s Gaming przegrało z K1ck Neosurf i nie zwiększyło dystansu nad ekipami ze strefy spadkowej. Gentlemen’s Gaming 0:1 K1ck Neosurf LeQu Gangplank iBo Volibear Diagu Trundle Shlatan Lee Sin Chosii Zoe Matislaw Orianna Dambaj Kai’Sa Puki Style Aphelios Blue45ty […]

Piąty tydzień czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi rozpoczął się z wysokiego C. Walczące o fazę pucharową Gentlemen’s Gaming przegrało z K1ck Neosurf i nie zwiększyło dystansu nad ekipami ze strefy spadkowej.

Gentlemen’s Gaming 0:1 K1ck Neosurf
LeQu
Gangplank
iBo
Volibear
Diagu
Trundle
Shlatan
Lee Sin
Chosii
Zoe
Matislaw
Orianna
Dambaj
Kai’Sa
Puki Style
Aphelios
Blue45ty
Yuumi
Mystiques
Nautilus

Przed startem spotkania obie formacje sąsiadowały w tabeli, ale trzeba zaznaczyć, że to zespół Łukasza „Puki Style’a” Zygmunciaka posiadał na swoim koncie o dwa zwycięstwa więcej i z pewnością trzeba było rozpatrywać go jako faworyta tej rywalizacji. Pomimo dużo mniejszego doświadczenia zawodnicy GG od samego początku nie chcieli ustępować rywalowi na Summoner’s Rifcie, dlatego kibice otrzymali bardzo wyrównane widowisko. W okolicach piętnastej minuty był remis w zabójstwach, ale to K1ck minimalnie prowadziło w zdobytym złocie i liczbie zniszczonych wież.

W kolejnych minutach rosła siła K1ck, które bez walki zgarniało kolejne smoki, a także Herolda. To w konsekwencji pomogło stronie czerwonej z łatwością przepychać alejki i spychać rywala coraz bliżej swojej bazy, a walki drużynowe rozstrzygać na swoją korzyść. O przepaści pomiędzy obiema drużynami świadczył wzięty w dwudziestej czwartej minucie Nashor przez Zygmunciaka i spółkę. Fioletowe wzmocnienie tylko napędziło K1ck. Zawodnicy portugalskiej organizacji atakiem środkową alejką rozpoczęli rozbiórkę bazy wroga, a zakończyli ją w trzydziestej ósmej minucie.

Już za moment rozpocznie się mecz AGO ROGUE i piratesports. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lillia nową bohaterką w League of Legends. Zobacz zwiastun postaci i jej umiejętności

Od kilku dni pojawiają się plotki dotyczące najnowszej bohaterki w League of Legends. Lillia, bo tak będzie się nazywać ta postać, wreszcie została of...