STS
fot. AGO ROGUE

AGO ROGUE wraca na zwycięską ścieżkę w Ultralidze

Zeszłotygodniowa porażka AGO ROGUE z Komputronik H34T była tylko wpadką przy pracy. Dziś drużyna Pawła „Woolite’a” Pruskiego pokonała piratesports. piratesports 0:1 AGO ROGUE Sheru Gangplank Szygenda Ornn adrian Graves Zanzarah Volibear Kralzer Azir Czekolad Corki Miś Ezreal Woolite Aphelios iGepard Zyra Trymbi Thresh Pierwsze starcie AGO ROGUE i piratesports w trzeciej kolejce zakończyło się już […]

Zeszłotygodniowa porażka AGO ROGUE z Komputronik H34T była tylko wpadką przy pracy. Dziś drużyna Pawła „Woolite’a” Pruskiego pokonała piratesports.

piratesports piratesports logo 0:1 AGO ROGUE
Sheru
Gangplank
Szygenda
Ornn
adrian
Graves
Zanzarah
Volibear
Kralzer
Azir
Czekolad
Corki
Miś
Ezreal
Woolite
Aphelios
iGepard
Zyra
Trymbi
Thresh

Pierwsze starcie AGO ROGUE i piratesports w trzeciej kolejce zakończyło się już po dwudziestu ośmiu jednostronnych minutach. By tak się nie stało i tym razem, Piraci zdecydowali się wybrać sprawdzone przez siebie postacie jak Gangplank czy Ezreal, ale też chcieli nieco zaskoczyć przeciwnika, stąd wybór Zyry. Lider czwartego sezonu postawił na standardowe postacie i swoją filozofię rozgrywania spotkań, czyli agresję i kontrolę mapy. Wtorkowa rywalizacja zaczęła się nieco inaczej, bo to Adrian „adrian” Jackowski bardzo pewnie czuł się w lesie AGO ROGUE i w konsekwencji zgarnął pierwszą krew na Nikolayu „Zanzarahu”  Akatovie. Chwilę później jego Graves miał spory udział w podwójnym zabójstwie na dolnej alejce.

Nie najlepszy start w wykonaniu obrońców mistrzowskiego tytułu dał szybko do myślenia podopiecznym Alexeya „Sharkza” Tarandy. W kolejnych walkach drużynowych zachowywali się dużo lepiej i dzięki temu zaczęli odrabiać straty. Nie minęło dużo czasu, a zespół czerwony miał na swoim koncie więcej złota i liderował w statystykach zdobytych zabójstw. Szczególnie w tym aspekcie imponowała dwójka – Paweł „Czekolad” Szczepanik i wspomniany Woolite. Z każdą minutą powiększała się dominacja strony czerwonej, co spychało piratesports coraz bliżej bazy. Ostatecznie sił na obronę Nexusa wystarczyło do trzydziestej minuty.

Już za moment rozpocznie się hitowy  mecz 7more7 Pompa Teamu i Komputronik H34T. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

paTiTek po raz trzeci w Ignition Series. WePlay! zapowiada turniej z 50 tys. dolarów w puli

Ignition Series to cykl turniejów w VALORANTA przygotowywanych przez Riot Games we współpracy z drużynami, twórcami treści oraz organizatorami zawodów...