STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Pompa zbyt mocna. Świetna seria H34T w Ultralidze zakończona

Spotkanie pomiędzy Komputronik H34T i 7more7 Pompa Teamem jeszcze przed jego rozpoczęciem zostało okrzyknięte mianem meczu tygodnia i, jak udowodniła gra, w pełni zasłużyło na to miano. Po 35 minutach niezwykle zaciętej walki Pompa dokonała tego, czego ostatnio nie było w stanie zrobić AGO ROGUE i K1ck Neosurf – poskromiła nieprzewidywalne H34T. Komputronik H34T 0:1 […]

Spotkanie pomiędzy Komputronik H34T i 7more7 Pompa Teamem jeszcze przed jego rozpoczęciem zostało okrzyknięte mianem meczu tygodnia i, jak udowodniła gra, w pełni zasłużyło na to miano. Po 35 minutach niezwykle zaciętej walki Pompa dokonała tego, czego ostatnio nie było w stanie zrobić AGO ROGUE i K1ck Neosurf – poskromiła nieprzewidywalne H34T.

Komputronik H34T 0:1 7more7 Pompa Team
Glebo
Shen
Sinmivak
Akali
Chris
Lee Sin
Bruness
Rek’Sai
bucu
Azir
Czajek
LeBlanc
Zamulek
Varus
Bullet
Senna
xCharm
Nautilus
Pyrka
Wukong

Pierwsza krew polała się w 6. minucie, kiedy to Marcin „bucu” Świech i Krystian „Chris” Dobrzański pojawili się na dolnej alei i wyeliminowali Roberta „Bulleta” Pruchniewskiego. Początkowe obiekty neutralne również trafiały na konto H34T. Najpierw Chris podkradł Smoka Piekielnego, a później już samodzielnie zatroszczył się o zdobycie Herolda.

Z minuty na minutę tempo gry rosło. Walki toczyły się praktycznie na wszystkich frontach, ale w ostatecznym rozrachunku to zawodnicy H34T wyszli na plus. W piętnastej minucie mogli pochwalić się półtoratysięczną przewagą w złocie. Przełomowy dla przebiegu spotkania moment nastąpił w 23. minucie, kiedy H34T przygotowywało się do przejęcia Duszy Smoka Podniebnego. Walkę co prawda rozpoczął Chris, ale kiedy cała Pompa rzuciła się na osamotnionego Dominika „Zamulka” Bielę, Płomyki nie miały już nic do powiedzenia. W zaistniałej sytuacji podopieczni Bartłomieja „VoVa” Ryla zdecydowali się na ryzykowne podjęcie Barona Nashora, ale teamfight znów przebiegł pod dyktando Pompy. To był praktycznie koniec meczu.

Od tego momentu drużyna Sergiusza „TheNitroZyniaka” Górskiego grała bardzo wyrachowane i spokojne League of Legends. Przejmowanie kolejnych smoków, niszczenie wież, karanie błędów przeciwnika… Wszystko to zostało rozegrane z iście chirurgiczną precyzją. Drugi Baron Nashor przypieczętował triumf Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego i spółki. Po 35 minutach gry w obozie Pompy można było otwierać szampany.

Już za chwilę rozpocznie się czwarte, ostatnie dzisiejsze spotkanie w ramach Ultraligi. Zagrają w nim Illuminar Gaming i PRIDE, a transmisję będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu i YouTubeZachęcamy też do sprawdzenia naszej relacji tekstowej, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw Polski.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO ROGUE wraca na zwycięską ścieżkę w Ultralidze

Zeszłotygodniowa porażka AGO ROGUE z Komputronik H34T była tylko wpadką przy pracy. Dziś drużyna Pawła "Woolite'a" Pruskiego pokonała piratesports....