STS
fot. AGO ROGUE

AGO ROGUE znów bezlitosne. Illuminar bez szans w Ultralidze

Po wczorajszej zaskakującej porażce z PRIDE Illuminar Gaming czekał trudny sprawdzian. Mistrzowie Polski z AGO ROGUE nie przywykli w tym sezonie do porażek i tym razem było nie inaczej. AGO ROGUE 1:0 Illuminar Gaming Szygenda Mordekaiser Melonik Ornn Zanzarah Rek’Sai Tabasko Nidalee Czekolad Twisted Fate Warszi Qiyana  Woolite Ezreal Odi11 Varus Trymbi Bard Czypsy Tahm […]

Po wczorajszej zaskakującej porażce z PRIDE Illuminar Gaming czekał trudny sprawdzian. Mistrzowie Polski z AGO ROGUE nie przywykli w tym sezonie do porażek i tym razem było nie inaczej.

AGO ROGUE 1:0 Illuminar Gaming
Szygenda
Mordekaiser
Melonik
Ornn
Zanzarah
Rek’Sai
Tabasko
Nidalee
Czekolad
Twisted Fate
Warszi
Qiyana
 Woolite
Ezreal
Odi11
Varus
Trymbi
Bard
Czypsy
Tahm Kench

Mecz na dobre rozpoczął się już w czwartej minucie, kiedy Marcin „Warszi” Surała zdobył solową eliminację na… Nikolaju „Zanzarahu” Akatowie, który zdecydował się na ryzykowną inwazję na dżunglę iHG. W walce, które rozgorzała chwilę później, midlaner Illuminar musiał co prawda uznać wyższość rywali, ale wcześniej zgarnął ze sobą do grobu Pawła „Czekolada” Szczepanika.

Kolejne minuty i walki nie były już jednak tak dobre dla podopiecznych Jakuba „bezuma” Iwanickiego. Brakowało szczęścia, celności i precyzji, a zawodnicy AGO pozostawali bezlitośni i krok po kroku powiększali swoją przewagę w złocie. Ostatnią deską ratunku dla graczy iHG pozostawały smoki – udało im się zgarnąć pierwsze trzy i już w 25. minucie stanęli przed szansą na zdobycie Duszy Smoka Piekielnego. W decydującej walce drużynowej lepsza okazała się akademia Łotrzyków, a dzięki uzyskanej przewadze różnica złota na jej korzyść urosła do dziesięciu tysięcy.

Zrozpaczone Illuminar spróbowało więc raz jeszcze podjąć rzuconą im rękawicę, lecz w kolejnym teamfighcie Paweł „Woolite” Pruski i spółka znów byli zbyt potężni. Chwilę później unicestwieni zawodnicy iHG mogli już tylko zza szarego ekranu patrzeć, jak ich baza niszczona jest przez mistrzów Polski.

Dzisiejsza porażka oznacza dla Illuminar piąte miejsce w tabeli na koniec tygodnia. Szansa na podium powoli zaczyna się zmniejszać, szczególnie że w najbliższych tygodniach na iHG czekają m.in. Komputronik H34T i K1ck Neosurf. Z kolei AGO utrzymuje swoją pozycję lidera i z optymizmem patrzy w przyszłość. W szóstym tygodniu obrońcy tytułu zagrają bowiem z drużynami ze słabszej części stawki – PRIDE i Gentlemen’s Gaming

Już za moment rozpocznie się mecz PRIDE i 7more7 Pompa Teamu. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Abordaż zakończony niepowodzeniem. K1ck miażdży piratesports w Ultralidze

W meczu inaugurującym dzisiejszą rundę spotkań Alior Bank Ultraligi zamykające tabelę piratesports zmierzyło się z niestabilnym ostatnio K1ck Neosurf....