Nie minął nawet miesiąc od rozstania z Benitą "bENITĄ" Novshadian, a tymczasem CLG Red znowu może pochwalić się pełnym składem. Dziś szeregi północnoamerykańskiej formacji CS:GO zasiliła bowiem Juliana "⁠Juli⁠" Tosic.

Przypomnijmy, że bENITA opuściła CLG w połowie czerwca, by skupić się na swojej karierze w VALORANCIE. Niemniej Amerykanka już wcześniej przestała występować ze swoimi koleżankami, w związku z czym jej miejsce jako stand-in przez pewien czas zajmował Chris "⁠riku⁠" Piasecki. W końcu jednak zawodniczki postanowiły przetestować Juli – 20-latka wspomagała zespół podczas ostatnich tygodni ESEA Advanced i z jej pomocą żeńska sekcja Counter Logic Gaming zapewniła sobie utrzymanie na trzecim poziomie rozgrywkowym. W związku z tym ostatecznie podjęto decyzję o zaproponowaniu jej pełnoprawnego angażu.

Jestem naprawdę podekscytowana tym, co przyniesie przyszłość. Wspólna gra z tymi dziewczynami to wspaniałe doświadczenie. Jestem naprawdę wdzięczna tym, którzy wspierali mnie w staraniach, by dotrzeć do tego miejsca. Jestem też wdzięczna CLG za otrzymaną szansę – przyznała Tosic w rozmowie z serwisem HLTV. Debiut nowej graczki jako oficjalnej członkini składu nastąpi już niedługo, bo 24 lipca. Wtedy to CLG Red wraz z pięcioma innymi ekipami, w tym Dignitas, weźmie udział w północnoamerykańskiej odsłonie DreamHack Showdown Summer 2020, której łączna pula wyniesie 25 tysięcy dolarów.

W tej sytuacji skład CLG Red prezentuje się następująco:

  • Diane "⁠di^⁠" Tran
  • Jennifer "⁠refinnej⁠" Le
  • Emma "⁠Emy⁠" Choe
  • Mounira "⁠GooseBreeder⁠" Dobie
  • Juliana "⁠Juli⁠" Tosic