fot. ESL/Adam Łakomy

Przed paTiTkiem pierwszy turniej w barwach G2. Rusza Vitality European Open w VALORANTA

Niedawno do polskiej historii G2 Esports dopisany został kolejny rozdział, a to za sprawą Patryka „paTiTka” Fabrowskiego, który dołączył do świeżo powołanej przez organizację dywizji VALORANTA. Dziś przed nim i jego kolegami pierwszy prawdziwy sprawdzian.

Co prawda trudno mówić tutaj o debiucie, bo ten nastąpił podczas niedawnych eliminacji do Vitality European Open, ale nie ma co tu kryć – dopiero główna impreza stanowić będzie dla G2 większe wyzwanie. Wyzwanie, do którego międzynarodowy skład przystąpi wspierany przez Davida „davidap” Prinsa, francuskiego gracza znanego fanom CS:GO z występów dla Teamu 3DMAX oraz Team Heretics. To on jako jedyny nie jest pełnoprawnym członkiem drużyny, ale kto wie, być może dobry występ na VEO pomoże mu taki angaż otrzymać?

Nie ma jednak co wybiegać w przyszłość, najpierw skupmy się na grupowych rywalach paTiTka i spółki. Pierwszym z nich będzie złożone z pięciu Szwedów związanych w przeszłości z Counter-Strikiem czy też Overwatchem FABRIKEN. Trzy godzin później przyjdzie też pora na Turków z Apexis, którzy podczas wspomnianych wcześniej eliminacji nie stracili nawet mapy. A na zakończenie G2 zmierzy się z węgierskim need more DM i być może dopiero wtedy dowiemy się, czy ekipa Fabrowskiego zgarnie jedno z dwóch miejsc w play-offach.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

10 lipca
15:00 Apexis vs need more DM BO3
15:00 FABRIKEN vs G2 Esports BO3
18:00 Apexis vs G2 Esports BO3
18:00 need more DM vs FABRIKEN BO3
21:00 Apexis vs FABRIKEN BO3
21:00 G2 Esports vs need more DM BO3

Wybrane mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Teamu Vitality na Twitchu. Po więcej informacji na temat Vitality European Open zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wszystko albo nic – AVEZ, iHG i Wisła powalczą o play-offy online'owych rozgrywek

Tak się akurat złożyło, że w piątek trzy rodzime składy CS:GO walczyć będą o awans do fazy pucharowej online'owych rozgrywek. Illuminar Gaming i Wisła...