fot. Polska Liga Esportowa

Mistrzostwo dla zespołu paTiTka? Dziś ostatni dzień Vitality European Open

Wczoraj dobiegła końca faza grupowa Vitality European Open, pora więc wyłonić mistrza. Przed nami ostatni dzień rywalizacji, podczas którego rozegrana zostanie faza pucharowa – w niej natomiast udział weźmie m.in. G2 Esports Patryka „paTiTka” Fabrowskiego.

Polak i jego koledzy mają za sobą łatwą piątkową przeprawę, bo w grupie A żaden z rywali nie potrafił nawiązać z nimi rywalizacji. Teoretycznie jednak teraz powinno być trudniej, bo już w pierwszej rundzie play-offów G2 przyjdzie zmierzyć się z PartyParrots. Ekipa Kirilla „ANGE1A” Karasiowa, w przeciwieństwie do paTiTka i spółki, musiała się sporo napocić, gdyż jej losy ważyły się do ostatniej chwili. Dość powiedzieć, że piątka z Europy Wschodniej awans zapewniła sobie na ostatniej mapie meczu z bonk, triumfując dopiero przy wyniku 13:11.

CZYTAJ TEŻ:
Powoli, ale do przodu. Wizyta młodego marudy w krainie VALORANTA

Drugą półfinałową parę tworzyć będą natomiast Prodigy oraz FABRIKEN. Ten pierwszy zespół tworzą m.in. związani obecnie z Ninjas in Pyjamas Emir „rhyme” Muminovic i Niels „luckeRRR” Jasiek, którzy pomogli drużynie rzutem na taśmę przegonić w grupie wspomniane wcześniej PartyParrots. Naprzeciwko nich stanie natomiast złożone z pięciu Szwedów FABRIKEN, którego członkowie w przeszłości próbowali swoich sił m.in. na scenie Counter-Strike’a, Overwatcha oraz Apex Legends.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

12 lipca
15:00 G2 Esports vs PartyParrots BO3
15:00 Prodigy vs FABRIKEN BO3
17:00 finał drabinki wygranych BO3
17:00 1. runda drabinki przegranych BO3
19:00 finał drabinki przegranych BO3
21:00 wielki finał BO5

Wybrane mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Teamu Vitality na Twitchu. Po więcej informacji na temat Vitality European Open zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ARCY

Z nieba do piekła. Play-offy Eden Arena: Malta Vibes nie dla HONORIS

Po pierwszym gładko wygranym meczu można było mieć nadzieje, że HONORIS, podobnie jak wcześniej AVEZ Esport, dostanie się do play-offów drugiego tygod...