STS
av3k
fot. ESL/Stephanie Lindgren

Av3k od miesiąca czeka na wygraną w Quake Pro League. Czy dziś zakończy złą passę?

14 czerwca – właśnie wtedy Maciej „Av3k” Krzykowski po raz ostatni mógł cieszyć się ze zwycięstwa w Quake Pro League. Od tego czasu polski zawodnik rozegrał dwa mecze, ale ani razu nie sięgnął po wygraną. Czy dziś uda mu się przerwać tę złą passę?

Już teraz można stwierdzić, że łatwo na pewno nie będzie. Wszystko dlatego, że naprzeciwko reprezentanta Endpoint stanie Marco „vengeurR” Ragusa, który w czwartym etapie Pro Ligi tylko raz opuszczał serwer pokonany. Ponadto Włoch zgarnął cztery zwycięstwa, ogrywając m.in. Antona „Coollera” Singova oraz Marcela „k1llsena” Paula, dzięki czemu zachował kontakt z czołówką. W tej sytuacji trudno uważać Krzykowskiego za faworyta. Co ciekawe, będzie to pierwsza w tym roku potyczka Polaka i Włocha, bo po raz ostatni mierzyli się oni ze sobą w grudniu 2019 roku jeszcze przy okazji drugiego etapu QPL. Wówczas górą był Ragusa, który pokonał Avka wynikiem 2:1.

Harmonogram siódmej kolejki prezentuje się następująco:

12 lipca
16:00 baSe vs Spart1e BO3
17:00 Effortless vs psygib BO3
18:00 ZenAku vs cha1n BO3
19:00 Av3k vs vengeurR BO3
20:00 GNiK vs DaHanG BO3
21:00 cnz vs cYpheR BO3
22:00 RAISY vs k1llsen BO3
23:00 rapha vs nosfa BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pontonix300 mistrzem Ekstraklasa Games na PlayStation 4, dziś turniej Xboxa One

Za nami pierwszy dzień finałów Ekstraklasa Games – dzień, podczas którego nie obyło się bez niespodzianek. Jedną z nich jest osoba triumfatora zmagań...