fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

ScreaM łączony z Teamem Liquid. Ale z dywizją VALORANTA

Adil „ScreaM” Benrlitom to jeden z wielu graczy, którzy w ostatnich miesiącach porzucili Counter-Strike’a na rzecz VALORANTA. I chociaż Belg jak dotychczas nie znalazł dla siebie pracodawcy, to niewykluczone, że już niedługo stan ten ulegnie zmianie.

Jak podaje Guillaume „neL” Canelo z francuskiego serwisu 1pv, 26-latek ma prowadzić obecnie rozmowy z Teamem Liquid. Holenderska organizacja zamierza dołączyć do innych klubów, które zdążyły już zainwestować w nową produkcję Riot Games. Co więcej, miała ona sobie nawet upatrzyć już skład, którego częścią ma być właśnie ScreaM. I trudno się dziwić, bo gracz z regionu Beneluksu odniósł już na nowej scenie kilka pomniejszych sukcesów, prezentując swoje indywidualne umiejętności pod banderami m.in. organizacji menadżerskiej Prodigy oraz fish123.

CZYTAJ TEŻ:
Kiedy aim to za mało

A skoro o fish123 mowa – także gracze tej formacji mają dołączyć pod skrzydła Liquid. Czterej strzelcy zostali niedawno osieroceni przez Ardisa „ardiisa” Svarenieksa, bo ten zdecydował się nie czekać na wspólną propozycję dla siebie oraz swoich kolegów i kontynuować karierę w G2 Esports. I to właśnie miejsce Łotysza podczas ostatnich imprez zajął Benrlitom, docierając wraz z ekipą do ćwierćfinału Epulze Valorant Prodigies oraz zajmując drugie miejsce podczas szóstej odsłony Take The Throne. Niewykluczone, że już niedługo cała piątka przystąpi do kolejnych imprez w nowych barwach.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład dywizji VALORANTA w Teamie Liquid będzie prezentować się następująco:

  • Adam „ec1s” Eccles
  • Dom „soulcas” Sulcas
  • James „Kryptix” Affleck
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 13 lipca 2020

– 1. x-kom AGO 3969 pkt Furlan – GruBy – mhL – F1KU – oskarish – minirox (t) – 2. Actina PACT 3047 pkt darko – lu...