STS
fot. Origen

Jactroll oficjalnie w Origen! Debiut Polaka w nowej drużynie już w ten piątek

Po ponad dwóch i pół roku Jakub „Jactroll” Skurzyński opuścił szeregi Teamu Vitality. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami polski wspierający dołączył do Origen, gdzie zastąpi Mitchella „Destiny’ego” Shawa. Na debiut Jactrolla w barwach nowej drużyny nie będziemy musieli długo czekać, bo ten będzie miał miejsce już w najbliższy piątek około godziny 22:00. O powodach zmiany opowiedział […]

Po ponad dwóch i pół roku Jakub „Jactroll” Skurzyński opuścił szeregi Teamu Vitality. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami polski wspierający dołączył do Origen, gdzie zastąpi Mitchella „Destiny’ego” Shawa. Na debiut Jactrolla w barwach nowej drużyny nie będziemy musieli długo czekać, bo ten będzie miał miejsce już w najbliższy piątek około godziny 22:00.

O powodach zmiany opowiedział więcej dyrektor generalny Origen, Martin „Deficio” Lynge. – Cel Origen na rok 2020 jest jasny – dostanie się na Worlds. Po rozczarowującej pierwszej połowie splitu zarząd drużyny spędził przerwę na analizie rezultatów, treningów i rozwoju. Ponieważ czuliśmy, że stoimy w miejscu, poświęciliśmy więcej czasu na testowanie innych opcji. […] Graczem, o którym każdy wiedział i czuł się przy nim dobrze w stosunkowo szybkim czasie, był Jactroll. Było jasne, że wprowadził nowy styl komunikacji do drużyny. Ponadto zaprezentował świetną synergię z Upsetem podczas wszystkich etapów i szybko zintegrował się z resztą składu – oznajmił Lynge.

Jactroll jest zawodnikiem, którego trenerzy śledzili od dawna. Dodatkiem do naszej drużyny musiał być gracz z doświadczeniem w LEC oraz jasno wyszczególnionymi zaletami i wadami. Chcieliśmy kogoś, kto mógłby wejść do gry od razu i wpłynąć na drużynę. Liczba bohaterów, którymi Jactroll może grać, pozwoli nam na elastyczność, a nowy głos i możliwość rywalizacji o miejsce w wyjściowym składzie będą miały pozytywny wpływ na zespół – dodał Deficio.

Ostatnie zdanie wypowiedzi Duńczyka jest jasnym wyrazem, że Destiny wciąż może powrócić do wyjściowej piątki Origen. Australijczyk będzie jednak musiał wykazać się poprawą, bo w piątym tygodniu u boku Eliasa „Upseta” Lippa zobaczymy Jactrolla, który od pewnego czasu przebywa już z drużyną w Kopenhadze. Tak prezentuje się skład Origen na nadchodzącą kolejkę LEC 2020 Summer Split:

Origen Barney „Alphari” Morris
Andrei „Xerxe” Dragomir
Erlend „Nukeduck” Holm
Elias „Upset” Lipp
Jakub „Jactroll” Skurzyński

Rywalami Origen w najbliższym tygodnia LEC będą G2 Esports oraz Misfits Gaming. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących LEC 2020 Summer Split znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozmowa (nie)dokończona. Dopisek do relacji z wizyty na scenie VALORANTA

W sobotni wieczór na łamach Cybersportu pojawiło się moje sprawozdanie z przeprowadzonej niedawno kontroli na esportowej scenie VALORANTA. A że za nam...