Komputronik H34T zakończy czwarty sezon Alior Bank Ultraligi z dwoma zwycięstwami nad piratesports. Piraci dzisiejszą porażką przekreślili swoje szanse na awans do fazy pucharowej.

piratesports piratesports logo 0:1 Komputronik H34T
sheru
Ornn
Glebo
Volibear
adrian
Trundle
Chris
Lee Sin
Kralzer
Corki
bucu
Cassiopeia
Miś
Kog'Maw
Zamulek
Aphelios
iGepard
Thresh
xCharm
Braum

Trzecie środowe spotkanie zaczęło się od sporego zamieszania na górnej alejce, gdzie wracający do składu Dawid "sheru" Wojewoda dwukrotnie zgładził Piotra "Gleba" Dąbrowskiego – najpierw z pomocą Adriana "adriana" Jackowskiego, a później sam. Nie najlepszy start nie wpłynął negatywnie na taktykę i zachowanie graczy H34T, którzy chwilę później z łatwością poradzili sobie z rywalem przy Smoku. Strona czerwona oprócz zabójstw zgarnęła Oceanicznego Smoka i sporą ilość złota. Nie minęła chwila, a pułapka na górnej alejce zakończyła się następnymi dwiema eliminacjami.

Przewaga w posiadanych przedmiotach sprawiła, że Piraci musieli ograniczyć poruszanie się na Summoner's Rifcie do bezpiecznych stref oraz unikać walk. Komputronik H34T było jednak pewne swojej siły i zgarniało kolejne cele na mapie. Bezpośrednie starcia kończyły się korzystanie dla aktualnie trzeciej drużyny Ultraligi. Z każdą minutą Piraci zbliżali się do swojej bazy i widzieli ogromną różnicę poziomów między sobą a przeciwnikiem. Komputronik H34T po nieco ponad trzydziestu minutach zniszczyło czerwonego Nexusa i potwierdziło aspirację na drugie miejsce fazy zasadniczej rozgrywek.

W ostatnim meczu szóstego tygodnia Alior Bank Ultraligi zobaczymy AGO ROGUE i PRIDE. Spotkanie to będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.