STS
fot. Riot Games

Problem z pingiem to już przeszłość – uruchomiono serwer VALORANTA w Polsce!

Już kilka tygodni temu Riot Games zapowiadało, że zamierza rozbudować swoją infrastrukturę, by zapewnić graczom VALORANTA jak najlepsze doznania z rozgrywki. Na liście krajów, które miały doczekać się własnego serwera, znalazła się wówczas m.in. Polska.

No i wreszcie się doczekaliśmy. W opublikowanym dziś komunikacie przedstawiciele Riotu poinformowali bowiem, że serwer w Warszawie oficjalnie ruszył! – Uruchomiony właśnie serwer w Warszawie to bardzo dobre wieści dla wszystkich graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Bliższa lokalizacja serwera oznacza szansę na płynniejszą rozgrywkę, mniejsze opóźnienia i stabilniejsze połączenie – możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym z tej okazji.

Jest to kolejne już usprawnienie wprowadzone przez twórców. Niedawno na serwerach pojawił się także patch oznaczony numerem 1.03, dzięki któremu buffa otrzyma karabin Guardian. Ułatwiono również poddawanie spotkań, a także naniesiono poprawki na kilka map oraz trybów. Więcej na ten temat przeczytać można pod tym adresem.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czekacie na opcję wyboru mapy w VALORANCIE? Mamy złe informacje

Są gry, jak Counter-Strike, gdzie nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy na okrągło grali tylko na jednej mapie. Są też produkcje w stylu Overwatcha, któ...