STS
fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

MOLSI: Zawieszam swoją dotychczasową karierę CS:GO na rzecz VALORANTA

Trend ze zmianą Counter-Strike’a na VALORANTA pojawił się nie tylko wśród zawodników z zagranicy. Wszak podobną drogą podążyli już Patryk „paTiTek” Fabrowski i Sebastian „NEEX” Trela, a teraz podobną decyzję podjął również Michał „MOLSI” Łącki. – W dniu dzisiejszym oficjalnie zawieszam swoją dotychczasową karierę CS:GO na rzecz VALORANTA. Przyznam szczerze, że jest to związane również […]

Trend ze zmianą Counter-Strike’a na VALORANTA pojawił się nie tylko wśród zawodników z zagranicy. Wszak podobną drogą podążyli już Patryk „paTiTek” Fabrowski i Sebastian „NEEX” Trela, a teraz podobną decyzję podjął również Michał „MOLSI” Łącki.

W dniu dzisiejszym oficjalnie zawieszam swoją dotychczasową karierę CS:GO na rzecz VALORANTA. Przyznam szczerze, że jest to związane również tym, że od pewnego czasu nie cieszyłem się z gry tak jak kiedyś. Od momentu wyjścia gry z bety gram praktycznie bez przerwy. Chcę podejść do tytułu od Riot Games z czystą głową jak i bagażem doświadczeń, który zdobyłem w strzelance od Valve. Również niedługo powinienem ogłosić z kim będę grał jak i gdzie. Nie ukrywam, że oprócz gry w VALORANTA pojawiła się również opcja powrotu do LoL-a i gry w 2. lidze Ultraligi. Jednak nie zdecydowałem się na ten ruch i zostałem przy FPS-ie. Będąc szczerym strasznie się zaniedbałem i podupadłem na zdrowiu przez te 5 lat dlatego podczas przygody z VALORANTEM mam zamiar zadbać o rzeczy związane z moim zdrowiem jak i samym sobą – ogłosił 23-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Łącki pierwsze kroki na esportowej scenie stawiał w League of Legends, niemniej w 2015 roku postanowił spróbować swoich sił w Counter-Strike’u, co było strzałem w dziesiątkę. W trakcie kolejnych pięciu lat reprezentował on barwy takich ekip jak Team Refuse, tomorrow.gg, Actina PACT oraz Wisła Płock Esports, a od września 2019 do maja 2020 roku związany był z AVEZ Esport. Na swoim koncie ma m.in. triumf w grupie profesjonalnej Polskiej Lidze Esportowej z AVEZ oraz drugie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski z PACT. Od dłuższego czasu MOLSIEGO można było jednak oglądać w VALORANCIE, gdzie wspomagał Fordon Boars podczas walki w Absolute Masters.

Cześć.
Pewnie niewielu z was pamięta jak w 2015 roku przenosiłem się z League of Legends na CS:GO.Przez 5 lat było sporo…

Opublikowany przez Michała ‚molsiego’ Łąckiego Piątek, 17 lipca 2020

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cinkrof z dwoma zwycięstwami w minionym tygodniu Prime League

Jakub "Cinkrof" Rokicki i całe EURONICS Gaming poprzedniego sezonu na pewno nie mogą zaliczyć do udanych. Wtedy ESG wygrało tylko 8 z 18 spotkań i z r...