STS
fot. facebook.com/Sajson1

izak i saju szukają graczy do drużyny VALORANTA!

Piotr „izak” Skowyrski i Paweł „saju” Pawelczak to jedni z wielu polskich influencerów, którzy postanowili spróbować swoich sił w VALORANCIE. Niemniej ta dwójka mimo upływu czasu pozostała przy grze Riot Games, a dziś zapowiedziała tryouty do nowego projektu. – Z sajem szukamy talentów do teamu w VALORANTA! Będą tryouty robione. Jak ktoś chce pograć na […]

Piotr „izak” Skowyrski i Paweł „saju” Pawelczak to jedni z wielu polskich influencerów, którzy postanowili spróbować swoich sił w VALORANCIE. Niemniej ta dwójka mimo upływu czasu pozostała przy grze Riot Games, a dziś zapowiedziała tryouty do nowego projektu.

Z sajem szukamy talentów do teamu w VALORANTA! Będą tryouty robione. Jak ktoś chce pograć na wyższym poziomie, potrenować i czegoś się nauczyć to zapraszam – zapowiedział izak za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na ten moment szczegóły projektu nie są znane – wiadomo natomiast, że zainteresowani powinni udać się pod ten adres, bo to właśnie tam znajduje się formularz rejestracyjny, dzięki któremu można wyrazić chęć udziału.

Skowyrski i Pawelczak współtworzą obecnie miks o nazwie Fordon Boars, w którym występowali również chociażby Patryk „paTiTek” Fabrowski, Sebastian „NEEX” Trela czy też Tomasz „phr” Wójcik. Przy ich wsparciu izak i saju awansowali m.in. do półfinału Absolute Masters.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos, Caps, G2, LEC 2019 Summer Week 7

MAD Lions vs G2 zwieńczy polski maraton w LEC

Może i "super week" w League of Legends European Championship trwa tylko dwa razy w splicie, ale dziś mamy dla was "super day". Przynajmniej jeśli naj...