fot. Polska Liga Esportowa

Wszystko albo nic. G2 może dziś wygrać drugi turniej z cyklu IGNITION SERIES

Tydzień temu G2 Esport mogło świętować triumf podczas Vitality European Open. Dziś ekipa Patryka „paTiTka” Fabrowskiego będzie mieć szansę, by ponownie zająć pierwsze miejsce – tym razem przy okazji WePlay! Invitational, kolejnego turnieju z cyklu IGNITION SERIES.

G2 Esports vs fish123
18:00 (BO3)

Nie ulega wątpliwości, że G2 nie musiało się specjalnie napocić, by dostać się do wielkiego finału online’owej imprezy. Tak naprawdę tylko raz wygrana paTiTka i spółki była zagrożona – stało się to jeszcze przy okazji pierwszej fazy zawodów, gdy PartyParrots o mały włos nie ograło międzynarodowego składu 2:0. Finalnie jednak to drużyna Polaka zwyciężyła 2:1, by potem rozprawić się zarówno z Ninjas in Pyjamas, jak i need more DM. Ostatnią przeszkodą na jej drodze będzie fish123.

Potyczka z tym składem będzie mieć szczególne znaczenie dla Ardisa „ardiisa” Svarenieksa – wszak Łotysz sam do niedawna był jeszcze jego członkiem. Tym razem stanie on po przeciwnej stronie barykady, zaś zwolniony przez niego fotel zajmować będzie Adil „ScreaM” Benrlitom. To właśnie na Belga G2 powinno uważać najbardziej, bo w poprzednich meczach fish123 był on jedną z bardziej wyróżniających się postaci, a jego fragi niejednokrotnie zapewniały zespołowi ważne punkty.


Mecz pomiędzy G2 Esports a fish123 rozpocznie się o godzinie 18:00, a jego stawką będzie główna nagroda w wysokości 25 tysięcy dolarów. Będzie można go obejrzeć na oficjalnym kanale We Play! na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Efekt rallena? Illuminar walczy o triumf w Eden Arena: Malta Vibes

Od czasu, gdy Karol "rallen" Rodowicz zasilił szeregi Illuminar Gaming jako zmiennik, rodzima formacja prezentuje się nadspodziewanie dobrze. Czy jedn...