STS
fot. ESL/Stephanie Lieske

Koniec 4. etapu Quake Pro League coraz bliżej. Tym razem Av3k podejmie Coollera

Od zakończenia fazy zasadniczej czwartego etapu Quake Pro League dzielą nas już tylko dwa tygodnie. Oznacza to, że gracze zagrożeni spadkiem mają już niewiele czasu, by obronić swoje miejsce i uniknąć konieczności gry w barażach. W takiej sytuacji jest m.in. Maciej „Av3k” Krzykowski. Jedyny Polak w stawce w bieżącym etapie zgromadził zaledwie dwa zwycięstwa – […]

Od zakończenia fazy zasadniczej czwartego etapu Quake Pro League dzielą nas już tylko dwa tygodnie. Oznacza to, że gracze zagrożeni spadkiem mają już niewiele czasu, by obronić swoje miejsce i uniknąć konieczności gry w barażach. W takiej sytuacji jest m.in. Maciej „Av3k” Krzykowski.

Jedyny Polak w stawce w bieżącym etapie zgromadził zaledwie dwa zwycięstwa – jedno z nich miało jednak miejsce przed tygodniem, gdy sensacyjnie ograł on Marco „vengeurRa” Ragusę. Ten sukces teoretycznie powinien wzmocnić 29-latka przed dzisiejszym starciem z Antonem „Coollerem” Singovem. Obaj gracze po raz ostatni spotkali się ze jeszcze w maju przy okazji finałów Stage 3 i wówczas górą był Rosjanin, który zatriumfował 2:1. Powtórka nie byłaby dla Krzykowskiego dobrą informacją, bo nadal matematycznie może spaść na lokatę barażową, ale to przy założeniu, że jego główni rywale, tj. Sebastian „Spart1e” Siira oraz Kirill „cnz” Golubjov, zaczną w końcu wygrywać. Chociaż w ósmej kolejce któryś z nich na pewno tego dokona, bo Szwed i Estończyk zmierzą się ze sobą bezpośrednio.

Harmonogram ósmej kolejki prezentuje się następująco:

12 lipca
16:00 toxjq vs baSe BO3
17:00 psygib vs DaHanG BO3
18:00 Spart1e vs cnz BO3
19:00 nosfa vs cha1n BO3
20:00 Av3k vs Cooller BO3
21:00 k1llsen vs cYpheR BO3
22:00 rapha vs dramiS BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Raxxo nadal niepokonany w EBL

W tym sezonie bałkańskiej ligi League of Legends możemy oglądać dwóch graczy z Polski. Oskar "Raxxo" Bazydło dosyć późno zaczął szukać drużyny na letn...