fot. ESL/Adam Łakomy

Ważą się losy Na`Vi. I nie wszystko zależy od Savesa i spółki

Przed nami ostatnia już kolejka pierwszego etapu European League w Rainbow Six: Siege. Co prawda większość ekip już wcześniej poznała swój los, ale nadal waży się przyszłość dwóch formacji – Virtus.pro oraz Natus Vincere, które nie mogą być pewne awansu na Six August 2020 Major.

Na ten moment bliżej osiągnięcia swojego celu są Virtusi, którzy mierzyć się będą z G2 Esports. Jeżeli formacja z Europy Wschodniej pokona międzynarodowy skład, to nie będzie musiała już martwić się o nic więcej, a jej promocja na nadchodzącą online’ową imprezę stanie się faktem. Jednakże w wypadku straty punktów gracze VP będą musieli przyglądać się poczynaniom Szymona „Savesa” Kamieniaka i jego kolegów z Na`Vi. Zespół Polaka o ostatnie w tym etapie ligowe oczka powalczy z przewodzącym jeszcze do niedawna stawce BDS Esport i tylko wygrana w tym meczu przy ewentualnym wcześniejszym niepowodzeniu Virtus.pro może dać mu miejsce na Majorze Rainbow Six: Siege.

Harmonogram ostatniej kolejki prezentuje się następująco:

20 lipca
18:00 G2 Esports vs Virtus.pro BO1
19:00 Rogue vs Team Vitality BO1
20:00 Team Empire vs Tempra Esports BO1
21:00 Natus Vincere vs BDS Esport BO1
22:00 Chaos Esports Club vs Team Secret BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Pierwszy etap European League Season 1 potrwa do sierpnia 2020 roku, zaś cztery najlepsze zespoły zapewnią sobie awans do europejskiej dywizji Six August 2020 Major.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Av3k gromi Coollera w Quake Pro League!

Lepiej późno niż wcale – pod koniec fazy zasadniczej Quake Pro League Stage 4 Maciej "Av3k" Krzykowski znalazł się w wyśmienitej formie. Przed tygodni...