fot. LOLesport

Zwyroo już dzisiaj może awansować na EU Masters

Dzisiaj o 18:00 czeka nas finał górnej drabinki PG Nationals. Team Mkers z Arturem “Zwyroo” Trojanem w składzie zmierzy się z Samsung Morning Stars. Zwycięzca tego meczu awansuje prosto do wielkiego finału rozgrywek. Co za tym idzie, zagwarantuje sobie top 2 ligi włoskiej i awans na letnią edycję European Masters. Jednak jeśli Mkers dzisiaj polegnie, to nadal ma szansę dostać się na międzynarodowy turniej. Przegrany zagra ze zwycięzcą meczu pomiędzy Outplayed a Racoon.

Play-offy ligi włoskiej rozpoczęły się w zeszły poniedziałek. Wtedy Zwyroo i spółka pokonali Outplayed 3:2, a dzień później drugi z Polaków Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik wraz ze swoim Racoon uległ Samsung Morning Stars 1:3. Po tej porażce Szopy spadły do dolnej drabinki i po wczorajszym zwycięstwie 3:2 z Cyberground Gaming nadal są w grze o mistrzostwo Włoch. Fresskowy już nie może się pomylić w tej edycji PG Nationals, a swój kolejny mecz rozegra z Outplayed jutro o tej samej godzinie.

Już przed sezonem stawiano Samsung Morning Stars i Mkers w roli najlepszych zespołów w lidze. Dzisiaj będzie się można przekonać, który z nich jest lepszy w BO5. W fazie zasadniczej obie drużyny zmierzyły się ze sobą dwa razy i każda z nich zanotowała jedno zwycięstwo. 

21 lipca
18:00 Mkers vs piratesports logo Samsung Morning Stars BO5
22 lipca
18:00 Racoon vs Outplayed BO5

Wszystkie mecze włoskiej ligi League of Legends można oglądać na kanale PG Esports.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatni tydzień, a tyle niewiadomych. Dziś rusza ostatnia kolejka Ultraligi

Ostatni, siódmy tydzień sezonu zasadniczego Alior Bank Ultraligi rozpocznie się już za kilka godzin, a my w końcu poznamy część odpowiedzi na nurtując...