STS
fot. twitter.com/czajekklol

7more7 Pompa Team awansuje na EU Masters po zwycięstwie nad Gentlemen’s Gaming!

Ostatni wtorek fazy zasadniczej czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi rozpoczął się od zwycięstwa 7more7 Pompa Teamu z Gentlemen’s Gaming, które ciągle nie zapewniło sobie awansu do play-offów. Za to podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca są już pewni udziału w kolejnej edycji European Masters.

Gentlemen’s Gaming 0:1 7more7 Pompa Team
LeQu
Jax
Sinmivak
Akali
Diagu
Kha’Zix
Bruness
Shyvana
Chosii
Zoe
Czajek
Sett
Dambaj
Aphelios
Bullet
Senna
Blue45ty
Karma
Pyrka
Nautilus

Dla drużyny Kamila „LeQa” Rosika starcie z Pompą miało dwa podteksty. Po pierwsze drużyna chciała zrewanżować się za porażkę w otwierającej kolejce czwartego sezonu Ultraligi, a dodatkowo zwycięstwo Gentlemen’s Gaming dałoby tej drużynie awans do fazy pucharowej bez konieczności martwienia się o wyniki PRIDE. Niestety pierwsze minuty niezbyt dobrze ułożyły się dla strony niebieskiej, która totalnie straciła panowanie nad mapą i w okolicach piętnastej minuty Mateusz „Czajek” Czajka i spółka mieli na swoim koncie trzy zniszczone wieże, a trzy minuty później liczba wynosiła już pięć zburzonych struktur. Na dodatek PT przed dwudziestą minutą był w stanie zneutralizować cały skład Gentlemen’s Gaming.

Bezbronni Dżentelmeni chwilę później musieli pogodzić się z dziewiątą porażką na swoim koncie w fazie zasadniczej. 7more7 Pompa Team wtorkowym zwycięstwem zapewnił sobie udział w European Masters 2020, a także dalej ma szanse na zepchnięcie AGO Rogue z pierwszego miejsca.

W kolejnym spotkaniu Alior Bank Ultraligi zobaczymy starcie PRIDE i piratesports. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poprawione menu zakupów i Classic, buff Viper. VALORANT otrzyma kolejną aktualizację

Dwa tygodnie po premierze patcha 1.03 Riot Games zapowiedziało kolejną aktualizację VALORANTA, tym razem oznaczoną numerem 1.04. Wraz z nią na serwerz...