STS
fot. H34T Esports

Komputronik H34T bliżej trzeciego miejsca w Ultralidze, Illuminar z kolejną porażką

Po otrzymaniu odpowiedzi na pytanie, czy PRIDE awansuje do fazy pucharowej czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi, przyszedł czas na emocje związane z drużynami zainteresowanymi trzecią pozycją w tabeli. Na najniższym stopniu podium już na pewno nie zobaczymy Illuminar Gaming, które po raz drugi uległo Komputronik H34T. Komputronik H34T 1:0 Illuminar Gaming Glebo Volibear Melonik Gnar […]

Po otrzymaniu odpowiedzi na pytanie, czy PRIDE awansuje do fazy pucharowej czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi, przyszedł czas na emocje związane z drużynami zainteresowanymi trzecią pozycją w tabeli. Na najniższym stopniu podium już na pewno nie zobaczymy Illuminar Gaming, które po raz drugi uległo Komputronik H34T.

Komputronik H34T 1:0 Illuminar Gaming
Glebo
Volibear
Melonik
Gnar
Chris
Kha’Zix
Tabasko
Rek’Sai
bucu
LeBlanc
Warszi
Syndra
Zamulek
Aphelios
Odi11
Ashe
xCharm
Leona
Czypsy
Thresh

Jeżeli kibice liczyli na sporą ilość akcji i niesamowitych zagrań, to początkiem meczu mogli się zdecydowanie rozczarować. Obie drużyny postawiły na spokojne zbieranie złota i budowanie potrzebnych dla siebie przedmiotów. W ciągu pierwszych piętnastu minut przyszło oglądać nam tylko dwie neutralizacje, po jednej dla każdej strony. Dopiero świetne zachowanie graczy Komputronik H34T pozwoliło pozbawić życia Kacpra „Czypsy’ego” Zaparuchę i Adriana „Odiego11” Kruka, a to przełożyło się także na zniszczoną dolną wieżę i Piekielnego Smoka.

Piotr „Glebo” Dąbrowski i spółka po dobrej akcji poszli za ciosem i wygrali kolejną drużynową walkę. W akcie desperacji Illuminar ruszyło na Nashora, ale plan szybko spalił na panewce, bowiem strona niebieska pojawiła się na miejscu i do trzech łatwych zabójstw dopisała sobie fioletową bestię. Ze wzmocnieniem Nashora H34T zyskało jeszcze więcej siły i pewności siebie. Z każdą minutą podopieczni Bartłomieja „VoV-a” Ryla zbliżali się do przeciwnej bazy, a ostatecznie, w trzydziestej szóstej minucie, zadali ostateczny cios.

W ostatnim dzisiejszym spotkaniu Alior Bank Ultraligi zobaczymy K1ck Neosurf oraz AGO ROGUE. Spotkanie będziecie mogli oglądać na kanałach Polsat Games w telewizji, a także na Twitchu i YouTube. Po więcej szczegółów dotyczących Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna felpsa i boltza daje szansę 13-letniemu brazylijskiemu talentowi

Ile lat ma najmłodszy profesjonalny zawodnik w CS:GO? Na to pytanie trudno jest znaleźć konkretną odpowiedź, bo o wielu młodziutkich talentach, zwłasz...