fot. Activision

Zmiany na liście trybów Warzone’a – Warzone Rumble znowu znika z gry

Kolejny tydzień przyniósł nam kolejną zmianę listy trybów w Call of Duty: Warzone. Z hitowego przedstawiciela gatunku battle royale zniknęły dwie formy zabawy, a w ich miejsce twórcy dodali kolejną wariację na temat Grabieży.

Z gry ponownie usunięto przywrócony zaledwie kilka dni temu tryb Warzone Rumble, który cieszył się sporą popularnością. Przypomnijmy, że w jego ramach gracze rywalizowali w dwóch pięćdziesięcioosobowych zespołach na małym obszarze Werdańska. Rozgrywka była dynamiczna i spotkała się z pozytywnym odzewem społeczności, ale to nie wystarczyło, by Infinity Ward pozostawiło ją w puli.

Z playlisty wyparowała również Grabież przeznaczona dla trzyosobowych składów. Zastąpiła ją… Grabież dla składów czteroosobowych. Warto pamiętać, że ten model zabawy różni się nieco od klasycznego BR w Warzone – nie ma Gułagu, nie ma kurczącego się obszaru gry. Są tylko gracze i pieniądze, które trzeba zbierać. Koniec końców wygrywa ten skład, który po określonym czasie zgromadzi najwięcej gotówki.

Tym samym obecnie społeczność Call of Duty: Warzone ma dostęp do pięciu trybów rozgrywki. Poza Grabieżą dla czterech osób mamy także battle royale solo, dla duetów, trójek oraz czwórek.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar i PACT po play-offy Eden Arena: Malta Vibes. A do tego dwa mecze Izako Boars

Tak jak i w poprzednich dniach, także i dziś nie zabraknie na arenie międzynarodowej spotkań, w których udział brać będą polskie formacje CS:GO. Przed...