STS
fot. Ubisoft Polska

Lider kontra czerwona latarnia ligi, czyli dziewiąta kolejka Polish Masters w R6

Już jakiś czas temu minęliśmy półmetek sezonu Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege, ale liga nie zatrzymuje się i gna dalej. Przed nami dziewiąta już seria starć, podczas której czeka nas m.in. mecz lidera z czerwoną latarnią rozgrywek.a

O godzinie 21:00 naprzeciwko siebie staną bowiem PRIDE oraz TEETRES SLAVGENT. Z oczywistych względów faworytem będzie zespół Igora „iqorexa” Pawelca, który jak dotychczas tylko raz pozwolił sobie na jakąkolwiek stratę punktów. Z kolei popularne Orły aż sześciokrotnie opuszczały serwer z pustymi rękami, przez co dotychczas zgromadziły zaledwie 4 oczka – to tyle samo, co Hummingbirds, które nawet nie wygrało jeszcze meczu. Sytuacja ekipy Jakuba „Krzoka” Kierzka wygada więc coraz gorzej i już teraz ma ona tylko matematyczne szanse na to, by przebić się do czołowej czwórki. Ewentualna porażka ze SLAVGENT zmniejszy te szanse jeszcze bardziej.

Warto będzie śledzić też poczynania XPG Invicty, która przed tygodniem przerwała fatalną passę i sięgnęła wreszcie po zwycięstwo. Po drugiej stronie ringu znajdziemy natomiast Actinę PACT – formacja ta po udanym dla siebie okresie ponownie złapała zadyszkę, co kosztowało ją dwie porażki z rzędu. Spore nadzieje w związku ze swoimi meczami mają również devils.one oraz Izako Boars. Jeśli chodzi o Diabły, to potencjalna wygrana z Hummingbirds może wrzucić je nawet na najniższy stopień podium. Z kolei podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego będą chcieli zachować kontakt z liderem, ale tak stanie się tylko jeśli poradzą sobie z AVEZ Esport.

Czwartkowy harmonogram Polish Masters 2020 w Rainbow Six: Siege prezentuje się następująco:

23 lipca
19:00 devils.one vs Hummingbirds BO1
20:00 Izako Boars vs AVEZ Esport BO1
21:00 XPG Invicta vs Actina PACT BO1
22:00 PRIDE vs TEETRES SLAVGENT BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu oraz na antenie Polsat Games. Polish Masters 2020 potrwa do 27 sierpnia i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 60 tysięcy złotych.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Getin Bank + League of Legends = karta Mastercard z wizerunkiem Mistrzowskiej Riven

Riot Games kolejny raz nawiązuje współpracę z bankiem, zaś jej efektem jest specjalna przygotowany przedmiot dla fanów. Tym razem twórcy LoL-a połączy...