fot. ESL/Stephanie Lieske

Zakończyć czwarty etap z przytupem! Av3k podejmie dziś toxjq

Co prawda przed nami jeszcze dwie kolejki Quake Pro League Stage 4, niemniej Maciejowi „Avkowi” Krzykowskiemu do rozegrania pozostał już tylko jeden mecz. I mecz ten odbędzie się właśnie dziś, dając nam odpowiedzieć, czy Polak utrzyma swoją pozycję w połowie stawki.

Ostatnim rywalem reprezentanta Endpoint będzie Johan „toxjq” Quick. Dla Krzykowskiego będzie to przeciwnik szczególny z kilku powodów – przede wszystkim dlatego, że on i Quick sąsiadują ze sobą w tabeli i ewentualne zwycięstwo pozwoliłoby Avkowi odskoczyć skandynawskiemu strzelcowi. Ponadto to właśnie toxjq odpowiadał za eliminację naszego rodaka podczas finałów trzeciego etapu rozgrywek, ogrywając go 2:1 w 3. rundzie dolnej drabinki. Co ciekawe, w przypadku wygranej 3:0 Polski zawodnik może przebić się nawet do górnej połowy tabeli, chociaż warunkiem jest porażka Antona „Coollera” Singova z Kirillem „cnz-em” Golubjovem w stosunku 0:3.

Harmonogram dziewiątej kolejki prezentuje się następująco:

26 lipca
16:00 toxjq vs Av3k BO3
17:00 GNiK vs dooi BO3
18:00 dramiS vs nosfa BO3
19:00 Cooller vs cnz BO3
20:00 ZenAku vs DaHanG BO3
21:00 RAISY vs vengeurR BO3
22:00 baSe vs k1llsen BO3
23:00 cha1n vs psygib BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

f0rest: Nasze wyniki w Dignitas mnie nie satysfakcjonują

Powrót czterech członków legendarnego składu Ninjas in Pyjamas, którzy ponownie spotkali się ze sobą pod banderą Dignitas, był ogromnym wydarzeniem. O...