Dywizja VALORANTA w FaZe z nowym nabytkiem. A jakże – ze sceny CS:GO

Zespół VALORANTA związany z FaZe Clanem już niemal w komplecie. Dziś amerykańska organizacja zaprezentowała nam swój czwarty już nabytek, którym okazał się Jimmy „Marved” Nguyen, Kanadyjczyk związany dotychczas ze sceną Counter-Strike’a.

20-latek w trakcie swojej kariery w CS:GO nie osiągnął spektakularnych sukcesów, chociaż przez krótki czas związany był z eUnited. Pod banderą tej formacji rywalizował nawet w czwartym sezonie ESL Pro League, zajmując w nim czternaste, czyli ostatnie miejsce. Krótko potem Nguye opuścił ekipę z przyczyn osobistych i przez chwilę wspomagał nawet NRG Esport oraz Misfits Gaming jako zmiennik. W ogólnym rozrachunku nigdy jednak nie powrócił na tak wysoki poziom. Zamiast tego próbował swoich sił w licznych miksowych oraz amatorskich drużynach, z którymi grał na poziomie ESEA Advanced, a do niedawna też ESEA Mountain Dew League.

CZYTAJ TEŻ:
Cooper-: Bardzo chciałem polubić VALORANTA, ale zdałem sobie sprawę, że wolę pozostać przy CS-ie

Niemniej już w maju Marved zdecydował się postawić na VALORANTA, biorąc udział w kolejnych online’owych turniejach. Można go było oglądać m.in. przy okazji Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown czy też drugiej odsłony Counter Logic Gaming Blitz Cup. Co ciekawe, w czerwcu przywdział on nawet barwy FaZe, wspomagając zespół podczas T1 x Nerd Street Gamers Showdown. Było to zresztą wspomaganie nie najgorsze, bo on i jego koledzy finalnie znaleźli się tuż za podium, wcześniej ogrywając 100 Thieves i Sentinels.

W tej sytuacji skład dywizji VALORANTA w FaZe Clanie prezentuje się następująco:

  • Jason „jasonR” Ruchelski
  • Corey „Corey” Nigra
  • Zachary „ZachaREEE” Lombardo
  • Jimmy „Marved” Nguyen
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars z buta wchodzą do ósmej dziesiątki rankingu HLTV

Czołowe drużyny odpoczywają obecnie po trudach związanych z online'owymi zmaganiami w ramach m.in. eliminacji do Majora. Na scenie CS:GO niewiele się...