STS
fot. YouTube/valorantinfo

Poznaliśmy umiejętności nowego bohatera VALORANTA. A wszystko przez nieuwagę Riotu

Wielkimi krokami w VALORANCIE zbliża się koniec Aktu I i początek Aktu II. A to oznacza, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Riot Games przekaże w nasze ręce nową postać – postać, która dotychczas owiana była tajemnicą. Była, ale już nie jest, a to za sprawą samych twórców.

Riot nieopatrznie upublicznił bowiem podstronę Enter Killjoy, na niej zaś znalazły się materiały wideo prezentujące umiejętności nadchodzącego agenta, którym będzie właśnie tytułowy Killjoy. Co prawda nadal nie wiemy, jak sama postać będzie wyglądać, ale to niewielki problem w obliczu rzeczy, które wyciekły – bo wygląda na to, że wpływ bohatera na rozgrywkę może być znaczny. A to za sprawą jego skilli, które prezentują się następująco:

  • Alarmbot – dzięki tej umiejętności Killjoy umieszcza na mapie małego robota, ten natomiast rozpoczyna „polowanie” na znajdujących się w jego zasięgu rywali. Gdy dostatecznie zbliży się do któregoś z nich, eksploduje. Wróg otrzymuje przy tym nie tylko obrażenia, ale jednocześnie jest przez pewien czas bardziej podatny na ataki rywali.

  • Turret – Killjoy rozstawia w wybranym przez siebie miejscu wieżyczkę strażniczą, która może obracać się w obrębie 180 stopni, zadając obrażenia przeciwnikom w pobliżu.

  • Nanoswarm – wypełniony nanorobotami granat, który możemy ręcznie aktywować. Po aktywacji zadaje on obrażenia w określonej przestrzeni, zaś rywal, który nie zdoła poza ową przestrzeń w porę uciec, może zwyczajnie zginąć.

  • Lockdown – umiejętność specjalna, którą przed użyciem będziemy musieli naładować. Ale warto to zrobić, bo po użyciu skilla Killjoy umieści na mapie specjalnie urządzenie, które na osiem sekund spowolni znajdujących się w jego zasięgu wrogów. Przeciwni gracze będą mogli jednak owe urządzenie zniszczyć.

Na ten moment Riot nie potwierdził oficjalnie, kiedy Killjoy pojawi się w VALORANCIE. Wiadomo natomiast, że Akt I: Zapłon kończy się już za siedem dni – być może Akt II wystartuje od razu, a być może przyjdzie nam na niego nieco poczekać.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ceniony przez graczy headset Logitech PRO X teraz w wersji bezprzewodowej!

Firma Logitech G, marka Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii oraz sprzętu do gier, prezentuje bezprzewodowy zestaw słuc...