STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

HLTV: Lekr0 odrzucił ofertę MAD Lions

Od maja Jonas „⁠Lekr0⁠” Olofsson okupuje ławkę rezerwowych dywizji CS:GO Ninjas in Pyjamas. Przyszłość 27-latka ciągle stoi pod znakiem zapytania, gdyż, jak dowiedziało się HLTV, upadły negocjacje w sprawie jego transferu do MAD Lions.

CZYTAJ TEŻ:
Ciąg dalszy plotek transferowych o MAD Lions. Formacja rozmawia z Lekr0?

Według źródeł zagranicznego portalu rozmowy pomiędzy organizacjami były już w zaawansowanej fazie, lecz Olofsson sam miał zrezygnować z szansy na dołączenie do duńskiej drużyny. To cios dla MAD Lions, które rzekomo miało nadać omawianemu transferowi najwyższy priorytet. Od długiego czasu niepewna jest bowiem przyszłość Lucasa „⁠Bubzkji⁠ego” Andersena. Przypomnijmy, że wcześniejsze pogłoski mówiły o tym, że dni Duńczyka w aktywnym składzie Lwów są policzone.

Wygląda więc na to, że Lekr0 jako rezerwowy NiP-u będzie w spokoju czekał na kolejne oferty. Duńczycy zaś nie mają powodów do zadowolenia, bo już za nieco ponad tydzień ponownie pojawią się na serwerze. Skandynawska formacja najpierw wystąpi na DreamHack Open Summer, a następnie na ESL One Cologne. W jakim składzie? To obecnie jedna wielka niewiadoma.

Skład MAD Lions nadal prezentuje się zatem następująco:

  • Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Rasmus „⁠sjuush⁠” Beck
  • Fredrik „⁠roeJ⁠” Jørgensen
  • Asger „⁠AcilioN⁠” Larsen
  • Lucas „⁠Bubzkji⁠” Andersen
  • Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznajcie Killjoy, dwunastą agentkę VALORANTA

Dzień po tym, jak internet obiegły materiały wideo prezentujące jej umiejętności, Riot Games zaprezentowało nam nową agentkę VALORANTA. Tą zgodnie ze...