HONORIS wczoraj osiągnęło swój cel i awansowało do play-offów piątej odsłony Eden Arena: Malta Vibes. Dziś to samo ma szansę osiągnąć AVEZ Esport, ale nim ewentualnie tak się stanie, popularne Ośmiornice będą musiały poradzić sobie z grupowymi rywalami.

Pierwszym z nich będzie skandynawski skład Apeks, którego częścią od niedawna jest były gracz m.in. Fnatic oraz Ninjas in Pyjamas, Dennis "dennis" Edman. Co ciekawe, Szwed brał też udział w poprzednich tegoroczny pojedynkach pomiędzy obiema ekipami. Te miały miejsce jeszcze w maju i dwukrotnie zakończyły się zwycięstwem drużyny z północy Europy. Dla Polaków będzie to więc okazja, by odegrać się za wcześniejsze niepowodzenia i jednocześnie postawić pierwszy krok na drodze do play-offów.


>> PEŁNY HARMONOGRAM MECZÓW POLAKÓW <<


A po kroku pierwszym przyjdzie pora na krok drugi, a potem może nawet trzeci. Niewykluczone bowiem, że podopieczni Jędrzeja "bogdana" Rokity zameldują się dziś na serwerze nawet trzykrotnie, chociaż koniec końców wszystko zależeć będzie od osiąganych przez nich rezultatów. Warto też zaznaczyć, że rodzimy skład trafił do bardzo wymagającej grupy – znaleźli się w niej także gracze Gambit Youngsters oraz Natus Vincere Junior – to właśnie z którąś z tych drużyn AVEZ powalczy o 19:00 o awans lub uniknięcie eliminacji.

Lista najciekawszych piątkowych spotkań CS:GO prezentuje się następująco:

31 lipca
18:00 AVEZ Esport vs Apeks BO1 transmisja
19:00 mecz wygranych/przegranych grupy B (AVEZ) BO3  
22:00 decydujący mecz grupy B (AVEZ) BO3  
(Kliknij "vs" wybranego meczu, aby przejść na jego podstronę)