STS
fot. FACEIT

Skład VALORANTA G2 w komplecie. Poznaliśmy ostatniego kompana paTiTka

Od momentu, gdy G2 Esports zaprezentowało swojego pierwszego reprezentanta w VALORANCIE, minęło już półtora miesiąca. I to właśnie tyle czasu potrzebowała międzynarodowa organizacja, by w końcu skompletować poświęcony FPS-owi od Riot Games skład. Ostatnim nabytkiem G2 okazał się David „davidp” Prins i trudno tu mówić o jakimkolwiek zaskoczeniu. Wszak to właśnie Belg wspierał jako zmiennik […]

Od momentu, gdy G2 Esports zaprezentowało swojego pierwszego reprezentanta w VALORANCIE, minęło już półtora miesiąca. I to właśnie tyle czasu potrzebowała międzynarodowa organizacja, by w końcu skompletować poświęcony FPS-owi od Riot Games skład.

Ostatnim nabytkiem G2 okazał się David „davidp” Prins i trudno tu mówić o jakimkolwiek zaskoczeniu. Wszak to właśnie Belg wspierał jako zmiennik drużynę Patryka „paTiTka” Fabrowskiego podczas Vitality European Open oraz WePlay! Invitational, czyli dwóch imprez z cyklu IGNITION SERIES, które zakończyły się triumfem nowego zespołu 25-latka. Spora w tym zresztą jego zasługa, bo w obu wypadkach kończył zmagania z jednym z największych K/D Ratio spośród wszystkich uczestników.

Wcześniej przez wiele lat Prins związany był ze sceną Counter-Strike’a. W trakcie swojej kariery w produkcji Valve miał on okazję współpracować z takimi formacjami jak PENTA Sports, Millenium, Team 3DMAX czy też Team Heretics. Ponadto wystąpił na dwóch Minorach, nigdy jednak nie było mu dane awansować na Majora. Wobec tego jego największym sukcesem w CS:GO pozostaje mistrzowski tytuł ESEA Global Challenge.

W tej sytuacji skład prowadzonej przez G2 Esports dywizji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Oscar „mixwell” Cañellas
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • David „davidp” Prins
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar i AGO rozpoczną kwalifikacje do FunSpark ULTI bezpośrednim starciem

Organizatorzy turnieju FunSpark ULTI ogłosili właśnie szczegółowe informacje o północnoamerykańskich i europejskich eliminacjach, gdzie zaproszono dwi...