fot. ESL/Adam Łakomy

Ćwierćfinał już jest, ale na tym nie musi się skończyć. Izako Boars kontynuuje grę w play-offach Nine to Five

Wczoraj Izako Boars rozprawili się z AVEZ Esport, ale nie oznacza to, że popularne Dziki mogą osiąść na laurach. Przed nimi bowiem kolejny mecz w ramach drugiej odsłony Nine to Five – tym razem jego stawką będzie awans do półfinału online’owej imprezy. Awans, na który chrapkę ma również Winstrike Team.

Izako Boars vs Winstrike Team
09:00 (BO3)

Był taki czas, gdy Winstrike zaliczane było do ścisłej czołówki sceny CIS. To właśnie wtedy zespół ten grał na Majorze, nie odnosząc jednak spektakularnych rezultatów. To zresztą było dawno i występów w Londynie czy Katowicach nie pamięta żaden z członków obecnego składu. Teraz formacja próbuje odbudować swoją pozycję, ale wychodzi jej to ze zmiennym szczęściem, bo chociaż sięgnęła po wicemistrzostwo ESL One Road to Rio, to wcześniej zanotowała wiele rozczarowujących rezultatów. Nine to Five będzie więc dla Vlаdуslаva „bondika” Nеchуроrchuka i spółki okazją, do podreperowania morale i to na krótko przed ostatnim etapem eliminacji do Majora w Rio.

Niemniej i Izako Boars mają swoje ambicje. Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego jeszcze w marcu przeszli konkretną rewolucję kadrową, angażując aż trzech młodych i nieposiadających szerszego doświadczenia graczy. Efekty? Niezłe, aczkolwiek nieszałowe. Niemniej wydaje się, że potencjał w polskim składzie jest, o czym mogą świadczyć ostatnie triumfy nad ALTERNATE aTTaX czy też akademią BIG. Zresztą nie bez powodu IB zanotowało w minionych tygodniach ogromny awans w rankingu HLTV, wskakując aż do siódmej dziesiątki. A przecież na tym pięcie się w górę nie musi się skończyć, ale najpierw potrzebny jest sukces.

Spotkanie pomiędzy Izako Boars a Winstrike Teamem rozpocznie się o godzinie 9:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Obejrzeć je wraz z polskim komentarzem będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... s1mple dołącza do Natus Vincere

Dziś Oleksandr "s1mple" Kostyliev to bez wątpienia najlepszy gracz na świecie, który praktycznie nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Nie zawsze jedna...